Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4

850,000 تومان

برند:

یادمه اون روزای اولی که با نینجای دهکده کونوها یعنی ناروتو آشنا شده بودم چقدر وابسته اش شده بودم.امکان نداشت حرکات راسنگان و کاگه بونشین و … رو با دستام به صورت خیالی اجرا نکنم 🙂
داستان ناروتو به خاطر خاص بودنش در جهان معروف شد داستانی نینجای تنهایی که روی پای خودش ایستاد و داستانی که هر چقدر طنز و هیجان داخلش بود به همان اندازه پیام و نکات مثبت برای زندگی ما داشت.
اگر انیمه ناروتو را شروع نکرده اید پیشنهاد میکنیم در کنار این بازی شروع کنید مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد.

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

خرید بازی Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4  برای پلی استیشن 4-Playstation 4

Datebayo….

naruto_shippuden___ultimate_ninja_storm_4_icon_v2_by_andonovmarko-d8bg6qk

بالاخره جنگ های مهیج سری Ultimate Ninja Storm به نسل هشتم کنسول ها رسید و با استفاده از قدرت کنسول ها  بعد جدیدی از این مبارزات را شاهد خواهیم بود.پایه گیم پلی به مانند نسخه های گذشته در جنگیدن رودر رو در یک زمین مسابقه خلاصه میشود اما حالا دیگر شما توانایی دویدن بر روی دیوار ها و محیط را خواهید داشت و به مانند مبارزات انیمه میتوانید مبارزات را رو هوا و دیواره ها نیز دنبال کنید.

نکته دیگر توانایی تشکیل تیم از  کاراکتر های سری ناروتو میباشد که میتوانید در حین مسابقه نیز کاراکتر ها را عوض کنید و با استفاده از نقاط ضعف و قوت دشمن از آنها استفاده کنید و تمامی کاراکتر های انیمه و مانگا برای انتخاب کردن و با تمامی مشخصه ها و حرکات و تکنیک ها در دسترس هستند و همچنین به لطف تغییر نسل کنسول ها گرافیک و جلوه ی بصری یک جهش بزرگ داشته است به طوری که تمامی کاراکتر ها نسبت به مبارزات و زد و خورد ها عکس العمل نشان میدهند و امکان دارد لباس هایشان پاره شود یا خونریزی داشته باشند و علاوه بر این تخریب پذیزی محیط نیز به چشم می آید امکان دارد شما از جوتسوی توپ آتشی ساسکه اوچیها استفاده کنید و در حین مبارزات ببینید که تمام علف ها آتش گرفته اند.

برای انیمه باز های حرفه ای نیز باید بگوییم که علاوه بر دوبله انگلیسی دوبله ژاپنی نیز در این بازی نیز گنجانده شده است حتما علاقه مندان به انیمه میدانند که دیدن انیمه فقط با دوبله ژاپنی میچسبد.

اگر میخواهید یک کلکسیون عظیم از شخصیت های داستان(گارا و میناتو و گای وساکورا و کیبا و چوجی و…) و در کنار گستره ی عظیم جوتسو ها و حرکات و اتفاقات و مکان های سری ناروتو را تجربه کنید این بازی بهترین گزینه شماست.

71MIgQUkQZL._SL1500_ 81p 7zgGsLL._SL1500_ 81mWRgmKGZL._SL1500_ 81JbfcRogHL._SL1500_ 81i9ch o aL._SL1500_ 71SUEA9d2-L._SL1500_  71ER8nB42BL._SL1500_ 71 205FiudL._SL1500_

Save

سازنده

CyberConnect2

ناشر

Bandai Namco Entertainment

پلتفورم

PS4 Xbox One PC

سبک

Fighting مبارزه ای

حالت

Single Player Multiplayer

درجه سنی

Teen بالای 13 سال

تاریخ عرضه

5 فوریه 2016 16 بهمن 1394

Region

,

850,000 تومان
( 8 نظر )