Mortal Kombat X

برند:

 

باز هم مثل گذشته دو مبارز با استفاده فنون و مهارت های رزمی به جان هم می افتند و با خشن ترین ضربات به حساب هم میرسند و چه بهتر از این که در آخر مبارزه صدای Finish Him را بشنوید و یک Fatality روی  او اجرا کنید بدون شک این جنون خشونت یک لبخند مرموز رو لبان شما به ارمغان می آورد.

نکته جدید در این نسخه کلاس های مبارزه است به طور مثال اسکورپیون میتواند کلاس نینجوتسو یا کلاس Hellfire و Inferno را انتخاب کند که به کل سبک مبارزه و اسلحه هایی که انتخاب میکند را متفاوت میکند و این نکته را در نظر بگیرید این نسخه شامل حدود 30 شخصیت با 3 کلاس مبارزه مختلف است و چه تنوع بزرگی را در مبارزات شاهد هستید و مطمئن باشید هر مبارزه این عنوان به هیچ وجه شبیه هم در نمیایند مخصوصا با بخش آنلاین غنی که برای این عنوان در نظر گرفته شده است.

داستان این نسخه بسیار جذاب و هیجانی است و به صورت غیر خطی بین شخصیت ها روایت میشود و 25 سال بعد از نسخه قبلی را روایت میکتد و وجود شخصیت های جدیدی مثل کسی کیج یعنی فرزند جانی کیج و سونیا و تاکیا یکی از اعضای نیرو ویژه و دوورا که قابلیت کنترل حشرات را دارد  میتواند هیجان انگیز باشد و دوباره باید در نبرد خیر و شر معین کننده سرنوشت باشید.

گرافیک نسل هشتمی و افکت های بینظیر گرافیکی در صدای شکسته شدن استخوان جمجمه در حالت XRay هر گیمری را مجاب به تجربه این عنوان میکند.ساب زیرو و اسکورپیون و ریدن و جکس و کانو و کیتانا و جانی کیج و کونگ لائو و رپتایل و … در این مبارزه حضور دارند فقط جای شما خالیست.

تصاویر بازی:

 

This product is currently out of stock and unavailable.

شناسه محصول: نامعلوم دسته: , برچسب: ,

mortal kombat x بدون شک یکی از خشن ترین و خونین ترین فایتینگ های دنیای بازی ها Mortal Kombat هست و حالا نسخه جدید آن با نام X آماده سفارش است.

پس از افت محسوس چند نسخه اخیر این عنوان واقعا از آبرو مورتال کامبت دفاع کرده است.

 

Region

, ,

( 16 نظر )