Heavy Rain and Beyond Collection

800,000 تومان

دو تا از شاهکارهای پلی استیشن 3 و دیوید کیج این بار با گرافیک 1080P و پیشرفت های دیگری بر رو پلی استیشن 4 برای تجربه زیباتری عرضه شده اند.

خرید بازی Heavy Rain And Beyond Collection برای پلی استیشن 4 -Playstation 4
با احساسات خود بازی کنید…
the-heavy-rain-and-beyond-two-souls-collection-chinese-english-442791.1

دو تا از شاهکار های نسل گذشته دیوید کیج به صورت ریمستر شده برای پلی استیشن 4 در قالب دیسک عرضه شده است.Beyond و Heavy Rain شما در داخل دنیایی قرار میدهد که شما شاخ برگ داستان و اتفاقات را رقم میزنید و این را بدانید این بازی را باید با احساسات خود بازی کنید شاید در تاریخ بازی های کامپیوتری کمتر کسی مانند دیوید کیج توانسته باشد هنر و روانشناسی و احساس را وارد یک بازی کند.

Heavy-Rain

Heavy Rain عنوانی بود که زمانی که سال 2010 عرضه شد مانند بمب در سراسر جهان صدا کرد.داستان آن حول چهار کاراکتر برای دستگیری قاتل سریالی اوریگامی (هنر تا کردن کاغذ) میباشد و شروع داستان با اتان مارس است که اتفاقی برای او می افتد که تمام زندگی اش را تحت الشعاع قرار میدهد برای اطلاعات بیشتر میتوانید به مقاله Heavy Rain گیم پلی ایران مراجعه کنید.

چقدر حاضرید برای کسی که دوستش دارید از پیش بروید؟آیا قاتل سریالی دستگیر میشود؟آیا قربانی آخر نجات پیدا میکند؟چه کسی میمیرد و چه کسی زنده میماند؟
تمامی این سوالات و شاخ و برگ دادن به داستان و پیشروی در دستان و احساسات شماست.

heavy-rain-beyond-two-souls-ps4-remaster

Beyond Two Souls داستان حول دختر بچه ی غیر عادی را از کودکی تا بزرگسالی با نام جودی هولمز (با بازی Ellen Page مشهور) روایت میکند که او با یک روح با نام Eden میتواند خیلی از کارهایی را که نمیتوانید تصور کنید انجام دهد.در این عنوان سرنوشت جودی در دستان شماست باید در ماجراجویی و زندگی او شریک شوید و در یک سفری قرار بگیرید که تا بحال مانند آن را در هیچ بازی ای تجربه نکرده اید. و این را بدانید  بازیگر مشهور دیگری مثل William Dafoe نیز در این بازی ایفای نقش میکنند و موزیک این بازی توسط یکی از بزرگترین افراد هالیوود یعنی Hans Zimmer ساخته شده است.
سرنوشت و رنج و عذاب و رهایی جودی در دستان شماست.دختری که هیچوقت انتخاب این را نداشته است که پیوند خود را با ماورا الطبیعه و Eden قطع کند و همیشه برای این سرزنش میشده است اما در انتخاب های بعدی زندگی او باید شریک باشید.

HRBTS heavy-rain-developer-quantic-dream-releases-next-interactive-storytelling-experience-beyond-two-souls Heavy-Rain-Beyond-Two-Souls-Featured heavy-rain-620x349 heavy-rain-2-maerz-playstation-4-wiederveroeffentlicht-180700  e beyond-two-souls-hd-screen-05-ps4-eu-17nov15 beyond-two-souls 22647268858_a3395d95ec_z 71pAm-U7fQL._SL1500_

Region

800,000 تومان
( 16 نظر )