God Of War 3 Remastered

550,000 تومان

برند:

سال  2005 بود که کریتوس با بازیGod Of War  به دنیا معرفی شد که به یکی از نماد های صنعت و هنر بازی به گیمر ها اثبات شد عنوانی که با گرافیک بالا و سبک خاص و دوربین سینمایی و  بهینه سازی هایی که در سبک اکشن ادونچر پیاده کرده بود توانست جایزه های زیادی را از آن خود کند.

در میان از داستان زیبا و خاص آن نیز نباید غاقل شد شخصیت پردازی کریتوس و خشونت بی منطق او خیلی ها را عاشق خودش کرده است.

 حالا Sony نسخه سوم این عنوان که پنج سال پیش برای کنسول پلی استیشن 3 عرضه شده بود با وضوح تصویر 1080P و 60 فریم بر ثانیه بهینه شده برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه کرده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

شناسه محصول: god of war III Remastred دسته: , برچسب: ,

بار دیگر در نقش کریتوس قرار خواهیم گرفت ولی این دفعه با گرافیکی بهتر در مقابل خدایان.خدایانی که به کریتوس خیانت کردند و کریتوس با کمک تایتان ها قصد دارد کوه المپ و ساکنانش را به زیر بکشد.مبارزات خونین و نفس گیر به همراه فنون مرگبار کریتوس در کنار قدرت هایی که او در این راه با کشتن خدایان بدست می آورد کافیست فقط نیم ساعت اول این عنوان را تجربه کنید که دیگر تا پایان بازی کنترلر خود را زمین نگذارید.
در کنار مبارزات کریتوس باید معما و پازل هایی که در این راه وجود دارد نیز حل کند تا بلکه با رسیدن به انتقامش وجدان تاریک او که همسر و فرزندش را در راه خدایان با دستان خود کشت آرام شود ولی آیا در این راه سخت و دشوار او موفق خواهد شد؟؟؟
این نوید را به شما بدهیم انقدر تنوع اسلحه ها و قدرت ها و فنون کریتوس بالاست که هیچوقت احساس خستگی نمیکنید و از ابتدا تا انتهای بازی با دشمنان و موجودات عجیب و قدرتمند زیادی مواجه خواهید شد و هر کدام چالشی برای شما خواهند بود و در این کنار اپگرید اسلحه ها و قدرت های کریتوس را نیز اضافه کنید آیا عنوانی کاملتر انتظار شما را میکشد؟؟؟؟
تمامی DLC ها و لباس هایی که برای نسخه سوم آماده شده بود نیز در این بسته وجود خواهند داشت.مطمئنا گاهی اوقات میان مبارزات دلتان خواسته تا زمان بایستد تا شما بتوانید با عکس گرفتن ثبت خاطره بکنید این مژده را باید به شما بدهیم Photo Mode در این نسخه نیز وجود خواهد داشت.
شاید این عنوان بتوان تا معرفی نسخه جدیدی از خدای جنگ مرهمی بر درد انتظار طرفداران باشد!!!

تصاویر بازی:

Region

,

550,000 تومان
( 20 نظر )