Final fantasy Type 0 HD

برند:

اول از همه باید بگوییم سبک سنتی نقش آفرینی شرقی در این عنوان حفظ شده است اما سبک نوبتی آن به اکشن تغییر یافته است و داستان این عنوان بسیار غنی است داستان بازی در Orience پیگیری می‌شود، سرزمینی که بین 4 کشور مختلف تقسیم شده و هر کدام از این 4 کشور با در اختیار داشتن کریستالی بسیار قدرتمند براساس یکی از 4 نماد معروف چینی (علم نجوم) و استفاده از آن، توانایی‌های ویژه و روش زندگی مخصوص به خود را دارند.

شما دارای 12 انتخاب برای شخصیت قابل بازی خود هستید که میتوانید سه نفر را بسته به قابلیت ها و کلاس مبارزه آن برای انجام ماموریت های اصلی و فرعی انتخاب کنید و این انتظار را داشته باشید با یک روند داستانی پر پیچ و خم و جذاب همراه خواهید شد.هنوز هم المان های سری فاینال فانتزی و ایتم های آشنا نیز در این عنوان فرعی وجود دارند به طور مثال هیولا هایی که اظهار میکنید شغل و کلاس هایی که برمیگزینید و مینی گیم ها و چوکو بو سواری….

گرافیک این بازی نسب به نسخه PSP بسیار پیشرفت پیدا کرده است و رزولوشن HD را شامل میشود و محیط های بازی پرجزییات تر است و برای یک عنوان بازسازی شده قابل قبول است.

و در اخر بزرگترین سورپرایز که خرید این عنوان را واجب میکند وجود دمو قابل بازی عنوان Final Fantasy XV است که بر روی دیسک به صورت انحصاری عرضه میشود .

تصاویر بازی:

 m6xmxlquenrxq21yt0mafinal-fantasy-type-0-hd-leopards-gameplay-screenshot-xbox-one-ps44e605e84_FF-Type-0-Gameplay-Screenshot-27

This product is currently out of stock and unavailable.

شناسه محصول: Final fantasy Type 0 HD دسته: , برچسب: ,

سری بازی فاینال فانتزی را مگر میشود کسی نشناسد و حالا یکی از نسخه های فرعی آن که 4 سال پیش بر روی کنسول دستی PSP عرضه شده بود به صورت ریمستر شده با نام
Final fantasy Type 0 HD  برای کنسول های نسل هشتم عرضه شده است.

اگر میخواهید دمو قابل بازی Final Fantasy XV را تجربه کنید نیاز به خرید این عنوان دارید.

Region

, ,

( 2 نظر )