Evolve

برند:

استدیو TurtleRock یک بازی کاملا آنلاین رقابتی است که نوآوری و سبک جدیدی را در پیش گرفته است.

در این عنوان شما در قالب یک تیم چهار نفره در مقابل یک تیم یک نفره که هیولایی است در یک مپ بزرگ به رقابت میپردازید.در این میان شما باید با توجه به کلاس بندی و شخصیت های متقاوت به مبارزه با هیولاهای مپ و البته دشمن اصلی خود بپردازید در این راه با کسب امتیاز ها و تجربه شما میتوانید کاراکتر خود را اپگرید کنید و مهارت های جدید کسب کنید.از نکات برجسته این بازی وجود چهار کلاس هست که باید با همکاری و برنامه ریزی به جنگ بپردازید به طور مثال کلاس تله گذار تله هایی را در سراسر مپ برای شکار هیولا میگذارد و کلاس مدیک با به درمان هم تیمی ها میپردازد و کلاس Assualt به مبارزه اصلی میپردازد.

از نکات برجسته میتوان به محیط بسیار بزرگ و مخوف مپ های این عنوان اشاره کرد به طوری که شما باید همیشه مواظب باشید تا هیولا ها در کمین شما نباشند و همیشه به صورت گروهی حرکت کنید از نارنجک ها و اسلحه ها متنوع بهره ببرید.

شخصی که در نقش هیولا بازی میکند نیز باید استراتژی قوی اتخاذ کند زیرا تک به چهار مبارزه میکند و باید با استفاده از قابلیت هایی مانند پرواز کردن و نامرئی شدن و ضربات سهمگین به موقع به تیم حریف ضربه وارد کند گاهی اوقات از بین بردن مدیک منطقی ترین راه به نظر میرسد و گاهی موقع هم از بین بردن ساپورت و…

همانطور که  سازندگان بازی ادعا میکردند هیچگاه دو مبارزه شبیه هم نیست و برای اثبات این نکته   راه 4 حالت مبارزه در نظر گرفته شده است که تنوع بالایی به بازی میدهند مد هایی مانند Defend, Hunt,Nest,Rescue که هر کدام هدف ویژه ای را در قبال مبارزه به شما میدهند که یک مبارزه سهمگین 4 به تک و استثنایی و نفس گیر را تجربه کنید.

جالب است بدانید طراحی محیط این بازی به شدت مرموز و دوست داشتنی و تازه است و به لطف Unreal Engine 4 محیط های بزرگ به راحتی به نمایش در آمده اند.

12 شخصیت در قالب 4 کلاس بندی و 4 هیولا با مهارت و ویژگی های مختلف منتظر لذت بردن شما در این عنوان میباشند….

 

 

شناسه محصول: evolveps4 دسته: , برچسب: , , ,

Region : ALL

اگر شما هم معتقد هستید که Left4Dead یکی از IP های برتر نسل گذشته بود حتما با محصول جدید سازندگان آن یعنی Evolve ارتباط برقرار خواهید کرد.

اگر از نت خوبی برخوردار هستید این بازی را به شما پیشنهاد میکنم evolve بسیار مهیج میباشد و از محیط ترسناک و رعب انگیزی برخوردار است .

( 1 نظر )