DOOM

430,000 تومان

برند:

خیلی دوست داشتم میشد یه آمار گرفت که تا حالا چند تا گالن خون تو بازی ها ریختم مثلا گیرز آف وار و دد اسپیس و پین کیلر و…
اگر عاشق خشونت و خون و خونریزی و قطع عضو با چاشنی ترس و یک اکشن فوق العاده سریع هستید…

DOOM عرضه شده است

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

خرید بازی DOOM برای پلی استیشن 4-Playstation4
اگر ترسویی این بازی را بازی نکن…!

 

1432235553_doom_logo

بعد از 12 سال که Doom به خواب فرورفته بود بار دیگر با ریبوت Doom توسط Id Software پدر و مخترع سبک شوتر اول شخص به میادین بازگردانده شده است و بار دیگر قرار است با این فرزند 23 ساله نابغه ی بازیساز یعنی جان کارمک به اوج خون و خونریزی و ترس و دلهره برویم.

DOOM-4

اگر شما هم از کاور گرفتن و تیراندازی مثل ترسوها و و قایم شدن برای بازیابی سلامتی و  نشانه گیری و توقف خسته شده اید و به دنبال یک بازی Run & Gun و تیراندازی بی وقفه و کشتن اهریمنان و دشمنان و تکه پاره کردن و خون ریزی هستید دووم جایگاه شما است.

باز هم مثل شماره قبل قرار است شما یک پکیج گسترده از اسلحه های مختلف مانند شاتگان و اره برقی و انواع مسلسل ها و نارنجک ها داشته باشید و وارد یک ایستگاه فضایی مخوف و تاریک شوید و با هجوم موجودات و اهریمن های فضایی مواجه شوید و در میان باید راه خود را بیابید.

81cDUAn9wnL._SL1500_

شما برای دلیل خاصی وارد مریخ و ایستگاه فضایی The Union Aerospace Corporation شده اید این ایستگاه توسط اهریمنان فضایی مورد هجوم واقع شده است و شما آخرین و تنها ترین فردی هستید که میتوانید با این دشمنان بجنگید و این محیط را یک تنه پاکسازی کنید.در این میان شاتگان شما برای سوراخ سوراخ کردن دشمنان,اره برقی شما برای نصف کردن دشمنان,راکت انداز شما برای منفجر کردن دشمنان,شعله افکن شما برای جزغاله کردن دشمنان و مشت و لگد شما برای له کردن دشمنان کافی است و این را بدانید صدای له شدن مغز این موجودات نگون بخت قرار است موزیک زیبایی باشد که در وجود شما طنین انداز میشود.

81 KfFJ7lyL._SL1500_

یکی از نکات برجسته دووم این Finisher ها یا به اصطلاح Execution های بازی است که شما با اجرای Melee و ضربه زدن با اسلحه ها و حالت های مختلف و دشمنان مختلف هر سری به به یک نوع این دشمنان را میکشید و له میکنید که واقعا بازی را دیدنی و خشن و خون آلود کرده است.

DOOM-6

بخش چندنفره دووم به سنت خود وفادار بوده است و سرعت بالای خود را حفظ کرده است و حتی Mode دو به دو Deathmatch و بخش Arena نیز در آن دیده میشود و حالا که شوتر های مولتی پلیر کمی افت کرده اند و کلیشه ای شده اند دووم با خلاقیت و استایل و عناصر خاص خودش خوراک مولتی پلیر باز هایی است که سرشان برای یک جنگ سریع و خشن درد میکند.

و در آخر چیزی که بخش چند نفره دووم را متنوع میسازد و ارزش تکرار آن را بالا میبرد قابلیت Snap Map میباشد که در این قسمت میتوانید به طراحی مپ بپردازید و آن را با تمامی گیمرهای جهان در اشتراک بگذارید و بخش چند نفره را در چند مپ مختلف تجربه کنید.

81BBlZzNH4L._SL1500_

حتما این را میدانید اگر Id Software بازی ساختن و طراحی بلد نباشد در زمینه موتور بازی ها و برنامه نویسی استاد است زیرا همه ی آنها دست پرورده ی جان کارمک هستند و به همین دلیل گرافیک دووم فوق العاده است نورپردازی های داینامیک در کنار افکت های تصویر و اجرا شدن در وضوح تصویر 1080p و 60 فریم در ثانیه باورنکردنی به نظر میرسد.

قدرت کنسولتان را با این بازی به رخ دوستانتان بکشید و اما یک پیشنهاد برای شما داریم اگر قرار است دووم را بازی کنید حتما مطمئن شوید که کودکان و پدر و مادرتان نزدیکتان نباشند چون علاوه بر ترس در دنیای مخوف دووم حتما توسط آنها سرزنش میشوید زیرا این بازی سراسر اکشن سریع و کشتار است و دل و روده و اعضای دشمنان مانند یک کیک له شده در سراسر محیط بازی پاشیده میشوند.

81kn0atBlUL._SL1500_

Region

,

سازنده

Id Software

ناشر

Bethesda Softworks

سبک

First Person Shooter شوتر اول شخص

پلتفورم

Microsoft Windows PlayStation 4 Xbox One

Mode

Single Player,Multi Player تک نفره و چند نفره

درجه سنی

Mature 17 سال به بالا

تاریخ عرضه

13th May 2016 24 اردیبهشت 1395

430,000 تومان
( 2 نظر )