Dishonored: Definitive Edtion

برند:

سال 2012 بود که استدیو Arkane بازی تحسین شده Dishonored را عرضه کرد که به موفقیت چشمگیری دست یافت و حتی توسط خیلی از مراجع به عنوان بازی سال نیز شناخته شد و حالا با نسخه ریمستر شده این عنولن بر روی کنسول های نسل هشتم همراه هستیم.

This product is currently out of stock and unavailable.

شناسه محصول: dishonoredps4 دسته: , برچسب: ,

 

خرید بازی تحسین شده Dishonored:Definitive Edtion برای پلی استیشن 4 Playsation 4

فرصتی برای تجدید خاطره و آماده شدن برای خاطرات جدید

Dishonorrd عنوانی اول شخص و مخفی کاری میباشد که دست گیمرها را واقعا باز گذاشته است و ازادی عمل قابل توجهی را در پیشبرد مراحل به شما میدهد.

میتوانید بالانس میان مخفی کاری و مبارزه را خود در دست بگیرید و مراحل فرعی و محیط های دیدنی این محصول را با لذت و حوصله بگردید.

در این راه نکته اصلی قابلیت ها و قدرت های شخصیت اصلی داستان یعنی Corvo Attano میباشد شخصیتی که به ناچار متهم به قتل یکی از مقامات عالی مرتبه خاندان سلطنتی میشود و حالا او باید با استفاده از مهارت ها و قدرت بدنیش والبته هوش شما رستگاری و بی گناهی خود را اثبات کند.

داستان این بازی در قرن نوزدهم در شهر Dunwall جایی شبیه به لندن و ادینبورگ شکل میگیرد باید با صداقت بگوییم محیط و جو این بازی مثال زدنیست که با استفاده از قدرت تخیل سازندگان یک شهر خاص با المان های خاص تر طراحی شده است شهری که انسان های ربات نما با نام Tallboy و ساختمان های کوتاه( که البته بام آنها محل رفت و آمد ماست) کانال های طویل(یکی از مسیر های همیشگی ما) که کل شهر را در بر گرفته اند را شامل میشود.

المان های نقش آفرینی به مانند حق انتخاب روند داستانی و خیر و شر و اپگرید اسلحه و قدرتها تماما در این عنوان وجود دارند شما این توانایی رو دارید بازی را بدون کشتن شخصی تمام کنید و یا با استفاده از مخفی کاری همه را بکشید و یا حتی با استفاده از مکالمه راه خود را باز کنید جالب این بود که زمانی که این بازی عرضه شد حتی سازندگان از ابتکارهایی که گیمر ها بوجود آورده بودند تعجب کرده بودند.

و مهمترین چیزی که با شنیدن نام Dishonored به ذهن همه خطور میکند قدرت های جالب و منحصر آن است قدرت کنترل موش ها و قدرت تلپورت و قدرت دیدن دشمنان در پشت دیوار ها و قدرت متوقف کردن زمان و ساخت گردباد و… که تمامی اینها قابلیت اپگرید و گسترش و شکل گیری جدید را نیز دارند. در این میان اسلحه ها نیز یار شما خواهند بود و مهمترین آنها کمان شما( Crossbow) خواهد بود.

در این نسخه گرافیک یک جهش بزرگ با استفاده از قدرت کنسول های نسل هشتم را داشته است و تمامی DLC ها( Dunwall City Trials, The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches and Void Walker’s Arsenal) نیز در این پکیج نیز موجود میباشند.

این محصول برای کسانی که شاهکاری با نام Dishonored را موفق نشدند تجربه کنند پیشنهاد میشود زیرا همانطور که ماه گذشته اعلام شد Dishonored 2 در راه خواهد بود و مراحل ساخت را پشت سر میگذارد.

تصاویر بازی:

Region

,

( 5 نظر )