Darksiders II:Deathinitive Edition

برند:

پس از ورشکست شدن THQ تنها IP که خاص بود دل خیلی ها برای بی صاحب بودن آن سوخت Darksiders بود اما Nordic Games حق امتیاز آن را خرید و سعی بر ساختن ادامه این سری بازی دارد اما قبل از ساختن شماره جدید نسخه دوم دارکسایدرز ریمستر شده عرضه شده است اگر هنوز تجربه بازی کردن در نقش یکی از چهار سوارکار آخرالزمانی را ندارید Death تنها انتخاب شما در نسل هشتم کنسول ها خواهد بود…

ناموجود

خرید بازی Darksiders II:Deathinitive Edition پلی استیشن 4-Playstation 4

What starts with War, ends in Death

استایل و سبک دارک سایدرز خاص بود اما حیف است که ادامه ی آن ساخته نشود. فکر کنم همین جمله عظمت بازی را بیان کند زیرا هر چیزی که در نسخه یکم با جنگ (War) شروع شد باید با مرگ (Death) به پایان برسد حتما میدانید که نزاع و مرگ دو تا از سوارکاران آخرالزمانی هستند اما داستان خشم (Fury) سوارکار سیاه و نزاع(Strife) سوارکار سفید مانده است و تمام امید ما به Nordic Games برای احیای این عنوان است.

شما در محیطی گسترده و باز و نیمه خطی داستان مرگ را تجربه خواهید کرد و در این میان قابلیت های شخصی سازی و المان های نقش آفرینی نیز دست شما را باز گذاشته اند و بدانید با گیم پلی ای بیادماندنی روبرو خواهید شد.

Deathinitive Edition دارای تمام DLC های اصلی نسخه دوم نیز خواهد بود و گرافیک و جزییات و نورپردازی ها بهینه شده است و رزولوشن 1080 رسیده است.

اگر میخواهید از میانه راه سوار بر اسب های آخرالزمانی نشوید نیاز به تجربه این عنوان دارید تا با اتمسفر و داستان دارک سایدرز آشنا شوید.

Save

( 2 نظر )