The Elder Scrolls V: Skyrim VR

930,000 تومان

برند:

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

بازی The Elder Scrolls V: Skyrim VR در جریان کنفرانس خبری E3 2017 شرکت سونی برای هدست واقعیت مجازی پلی استیشن وی آر معرفی شد. در این در این هم‌چنین جزئیاتی از ترول‌های مختلف، اژدها و جادوها مانند آن‌چه که در Skyrim دیده بودیم را در بازی واقعیت مجازی این عنوان نیز دیدیم. Skyrim نام پنجمین نسخه از سری The Elder Scrolls است و از برترین عناوین سبک نقش آفرینی تاریخ محسوب می‌شود

در این عنوان نقش آفرینی، شاهد 2 دست معلق هستیم که برای تعامل بیشتر بازیکنان با این عنوان، در حالت واقعیت مجازی توسعه داده شده‌اند . داستان اصلی بازی حول محور شخصیتی است که تلاش می‌کند خدای اژدهایان Alduin را که پیشگویی شده قرار است دنیا را نابود سازد، شکست دهد. وقایع اسکایریم دویست سال بعد از آبلیویئن و در دنیایی ساختگی به نام اسکایریم رخ می‌دهد

داستان بازی 200 سال پس از اتفاقات Oblivion (نسخه چهارم بازی) رخ می دهد و درباره سرزمینیست که طبق افسانه‌ها در انتظار شخصی فرا طبیعی است تا توانایی کشتن اژدها را داشته باشد و سرزمین را از حملات آن‌ها نجات دهد. این ناجی افسانه ای، Dragonborn(اژدها زاده) نام دارد و شما با طراحی شخصیت خود در ابتدای بازی، در نقش این ناجی قرار خواهید گرفت.
بازی شامل پنج شهر بسیار بزرگ خواهد بود و مثل همیشه مملو از سیاهچال ها، غارها و مناطق زیرزمینی و مخفیست.

لازم به ذکر بوده که بازی The Elder Scrolls V: Skyrim در سال 2011 برای پلتفرم‌های پلی استیشن 3، ایکس باکس 360 و پی‌سی منتشر شد. این عنوان که توسط استودیوی بتسدا توسعه پیدا کرده بود، تبدیل به پر افتخارترین بازی سال شده و توانست باری دیگر قدرت بازی‌های نقش آفرینی و جادوی آنها را به رخ بکشد.

جالب است بدانید که این عنوان به علت محبوبیت زیاد، در سل 2016 برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان نیز منتشر شد و همچنان توانست با استقبال بسیار خوبی از طرف بازیکنان مواجه شود.

 

 

Region

,

930,000 تومان
( 0 نظر )