Blind

برند:

This product is currently out of stock and unavailable.

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

بازی Blind برای هدست واقعیت مجازی ساخته شده و برای بازی به هدست PSVR، دوربین پلی استیشن و کنترلر Move نیاز دارید.

با فناوری اکولوکیشن، در دنیای واقعیت مجازی مرموز و غریب Blind بگردید. در بازی Blind، شما توسط یک نگهبان بدذات درون یک قلعه حبس شده‌اید و باید راه فرار را از اتاق‌های تودرتو و خطرناک این قلعه پیدا کنید و معماهای مختلف را حل کنید و به آزادی نزدیک شوید.بازی Blind یک بازی ماجرایی داستان محور تعلیق آمیز روان‌شناختی مخصوص واقعیت مجازی است که در آن، گیمر چیزی نمی‌بیند و تنها با انعکاس صدا از اشیا محیط می‌توانید محیط خود را بگردد.

 

بازی Blind یک بازی ماجرایی داستان محور تعلیق آمیز روان‌شناختی مخصوص واقعیت مجازی است که در آن، گیمر چیزی نمی‌بیند و تنها با انعکاس صدا از اشیا محیط می‌توانید محیط خود را بگردد.

داستان بازی درباره زن جوانی است که در اتاقی بیدار می‌شود اما به یاد ندارد چگونه به این اتاق رسیده است و البته توانایی دیدن را نیز از دست داده است. در حالی که یک نگهبان شرور او را همواره آزار می‌دهد، او باید راه فرار از این خانه عظیم و ترسناک را تنها با استفاده از صدا پیدا کند. در این بازی مانند یک فرد نابینا، شما با زدن عصای مخصوص خود به محیط،‌ صدا تولید کرده و با انعکاس صدا، تصویری از محیط خود دریافت می‌کنید. این تنها سلاح شما برای گشتن در خانه،‌ حل معماهای بازی و پیدا کردن راه فرار است.

هر چه به پایان بازی نزدیک‌تر می‌شوید و از حقایق پشت این خانه پرده برمی‌دارید، این دختر نیز ناچار می‌شود تا با بدترین دشمن خود که شاید خودش نخواسته آن را ببیند،‌ مواجه می‌شود.

ایده بازی Blind در اونت گلوبال جم در سال ۲۰۱۴ شکل گرفت. تیم سازنده این سوال را مطرح کرد که چه می‌شود اگر محیط پیرامون ما تنها زاده ذهن ما باشد؟ طرح اولیه بازی در این اونت برنده جایزه بهترین بازی شد و سپس تبدیل به یک بازی کامل شد.

 

Region

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Blind”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

( 0 نظر )