Zoo Tycoon

600,000 تومان

تاریخ انتشار : 1 آذر 1392
توسعه دهنده: Frontier Developments
ناشر: Microsoft Studios
ژانر: Business simulation game, Strategy Video Game
پلتفرم ها: Xbox 360, Xbox One, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 3 سال
حالت: تک نفره، چند نفره

Zoo Tycoon یک بازی ویدیویی شبیه سازی شده توسط Developments Frontier است که توسط مایکروسافت استودیو منتشر شده و در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۱۳ برای Xbox One و Xbox 360 به بازار عرضه شده است، این بازی به لطف گیم پلی ساده و جذابش به سرعت مورد توجه کاربران قرار گرفت، به صورتی که استودیوی سازنده‌ی بازی طی چند سال نسخه‌های مختلفی از آن را برای پلتفرم‌های مختلف منتشر کرد. همین موفقیت سریع و بزرگ بازی زمینه‌ساز ساخت نسخه‌های بعدی بازی شد، به صورتی که تاکنون بیش از ۵ نسخه‌ی اصلی و فرعی از این سری بازی برای پلتفرم‌ها مختلف منتشرشده است .

Zoo Tycoon for Xbox One review: A pleasant experience, when it wants to be  | Windows Central

همان‌طور که از نام بازی Zoo Tycoon مشخص است. این بازی یک شبیه‌ساز باغ‌وحش هست. به این صورت که شما به‌عنوان یک مدیر نوپا و جوان مدیریت یک باغ‌وحش کوچک و کم بازدید را به عهده می‌گیرید. وظیفه‌ی شما در بازی این است که تعداد بازدیدکنندگان باغ‌وحش را در مدت‌زمان کوتاهی چند برابر کنید. از ویژگی‌های منحصربه‌فرد و جالب می‌توان به تنوع بالای حیوانات موجود در بازی اشاره کرد، یکی دیگر از نکات قابل‌توجه بازی عملکرد متفاوت حیوانات در شرایط مختلف است، به این صورت که رفتار و نحوه‌ی رسیدگی شما به حیوانات در نحوه‌ی برخورد آن‌ها با بازدیدکنندگان تأثیر می‌گذارد.

Our videos of Zoo Tycoon - Gamersyde

حال طی مصاحبه ای که آقای Jorg Neumann انجام داده است متذکر شدند که بازیکن ها قادر خواهند بود باغ وحش های خود را بر روی Cloud آپلود کنند و آن را با سه دوستی که می توانند به شما کمک کنند ، به اشتراک بگذارند. بازیکن ها همچنین قادر خواهند بود با دیگر بازیکن های Zoo Tycoon چت کنند ، به تجارت حیوانات بپردازند و مواردی دیگر.

این بازی همچنین از Kinect نیز بهره می برد که این اجازه رابه حیوانات می دهد که شما را شناسایی کند و به دستورات صوتی و حرکات شما پاسخ دهند.

کسانی که این بازی را انجام می دهند ، همچنین قادر خواهند بود تا با دیگر اعضای جامعه ی مجازی در ارتباط باشند. ایجاد گفت و گو در جامعه های مجازی بزرگ می تواند به نوعی تلاشی برای بالا بردن سطح آگاهی مردم از گونه های در معرض خطر تلقی شود.

Zoo Tycoon Game - PC, Xbox One and iOS - Parents Guide - Family Video Game  Database

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Zoo Tycoon”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

600,000 تومان
( 0 نظر )