Yakuza: Like a Dragon

1,500,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 21 ابان 1399
توسعه دهنده:Ryu Ga Gotoku Studio
ناشر: Sega
ژانر: Role-playing
پلتفرم ها: Microsoft Windows PlayStation 4 PlayStation 5 Xbox One Xbox Series X/S
رده سنی: بالای 18 سال
حالت: تک نفره

ایچیبان کسوگا ، یک نارضایتی از خانواده یاکوزای درجه یک در توکیو ، پس از محکوم  شدن به جرمی که مرتکب نشده بود ، به 18 سال زندان محکوم می شود. اما او هرگز ایمان خود را از دست نمی دهد ، او با وفاداری حبس خود را میگذراند و به جامعه برمی گردد تا دریابد كه در بیرون از زندان كسی منتظر او نیست و خانواده اش توسط مردی كه بیشتر از همه به او احترام می گذاشت ، نابود شده است .

Meet the Heroes of Yakuza: Like a Dragon, Available for Pre-order Today on Xbox One - Xbox Wireگیج و تنها ، او حالا درون مأموریتی قرار گرفته است تا واقعیت خیانتی که به خانواده اش شد را کشف کند و زندگی خود را پس بگیرد ، و در این مسیر به  یک نه چندان قهرمان برای رانده شدگان شهر تبدیل شود. مبارزات RPG که تا به حال در هیچ بازی دیگری ندیده اید .19 شغل مختلف برای انتخواب کردن دارید از موزیسین گرفته تا بادیگارد .

Yakuza 7: Like A Dragon western release date revealed – Thumbsticks

از سلاح های که در میدان نبرد هستند استفاده کنید تا جمجمه دشمنانتان را خورد کنید .هنگامی که مشغول خورد کردن جمجمه نیستید میتوانید به بازی های کلاسیک سگا بپردازید یا 50 نوع ساب استوری متفاوت را انجام دهید یا حتی از فضای بسری ژاپن مدرن لذت ببرید .

Yakuza: Like a Dragon' reboots the franchise on November 13 | Engadget

Yakuza: Like a Dragon Launches Day One on Xbox Series X - Xbox Wire

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Yakuza: Like a Dragon”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,500,000 تومان
( 0 نظر )