The Elder Scrolls V: Skyrim

1,100,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 20 آبان 1390
توسعه دهنده: Bethesda Game Studios
ناشر: Bethesda Softworks
ژانر: Action role-playing
پلتفرم ها: Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 3, Nintendo Switch, Xbox 360, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 16 سال
حالت: تک نفره

عنوان The Elder Scrolls V Skyrim بازی نقش آفرینی اکشن و جهان بازه که نسخه ریمستر شده اون در تاریخ 28 اکتبر سال 2016 برای کنسول ها و در سال 2011 برای PC توسط بتزدا منتشر شد.

The Elder Scrolls | Skyrim

داستان بازی روایتگر زندگی شخصی به نام دواکین است که به‌صورت اتفاقی در شهر Whiterun اژدهایی را به قتل می‌رساند. پس‌ازاین واقعه روح آن اژدها وارد بدن دواکین شده و به او وظیفه‌ای دشوار را محول می‌کند. او می‌بایست به مبارزه با رهبر تمامی اژدهاهای جهان Alduin بپردازد و او را از بین ببرد. داستان بازی پر از پیچ خم است و می‌تواند تا ساعت‌ها گیمر‌ را مجذوب خود کند. از روند اصلی جلو روی تا مراحل فرعی دارای داستانی پر جزئیات هستند. شخصیت‌پردازی بازی نیز به بهترین نحو ممکن صورت گرفته و هر یک از کاراکترهای بازی با جزئیات اخلاقی خارق‌العاده‌شان می‌توانند به‌راحتی گیمر را مجذوب خود کنند.

Skyrim-Oma wird dank Mod zur Begleiterin, die mehr kann als kämpfen

گیم‌پلی بازی نیز درست به مانند داستان آن به خوبی هر چه تمام‌تر کارشده است. از تنوع سلاح‌ها گرفته تا مراحل فرعی و بسیاری از عوامل دیگر، همه و همه نشان از تبحر استدیو سازنده‌اش دارند. علاوه بر این‌ها، هوش مصنوعی نیز در بازی از جایگاه فوق‌العاده‌ای برخوردار است. این موضوع به همراه دشمنان مختلف می‌تواند تا ساعت‌ها شمارا پای پلتفرمتان میخ‌کوب کند. درنهایت باید گفت در این‌ عنوان‌ شاهد یک‌ گیم پلی بزرگ و درگیر کننده بودیم که برای درک‌ درست عناصر آن باید ساعت‌ها وقت پای آن صرف کرد.

JV on Twitter: "Citez 3 jeux auxquels vous pensez quand on vous dit  "open-world".… "

 

Region

,

1,100,000 تومان
( 0 نظر )