Skully

1,000,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 13 مرداد 1399
توسعه دهنده: Finish Line Games Inc.
ناشر: Modus Games, H2 Interactive, Ripples Asia Venture Pte Ltd
ژانر: Platform game, Adventure game, Puzzle Video Game, Indie game
پلتفرم ها: PlayStation 4, Microsoft Windows, Nintendo Switch, Xbox One
رده سنی: بالای 7 سال
حالت: تک نفره

موجود در انبار

Skully بازی جدیدی در سبک سری بازی‌های ماجرایی و تفننی می باشد که در سال 2020 توسط Finish Line Games ساخته و عرضه شده است. در یک جزیره دور افتاده و مرموز، جمجمه‌ای در ساحل پیدا شده که به وسیله‌ی یک موجود ناشناخته دوباره به زندگی برگشته است و باید یک جزیره را از نابودی نجات دهد. Skully را باید عنوانی اکشن و پلتفرمر دانست که با حالت سه‌بعدی خود می‌تواند عده‌ی زیادی را سرگرم کند. در این بازی شما باید کنترل شخصیتی به نام Skully را به عهده گرفته و به صورت ناخواسته وارد جزیره‌ی عجیب و غریبی شوید. این جزیره پر از موجوداتی است که می‌خواهند شما را از بین ببرند. همچنین خدایانی در این مکان هستند که اختلافات زیادی با هم دارند. شما باید در نقش فردی صلح طلب حاضر شده و مشکلات آن‌ها را به حداقل برسانید. پس سرنوشت این جزیره در دستان شما است و همه چیز به انتخاب‌هایتان بستگی دارد.

نقد و بررسی بازی Skully ؛ تریلر، داستان، گیم پلی و نمرات | پلازامگ

Skully دنیای فانتزی و عجیبی را به تصویر می‌کشد. تمام بازی از مراحل خطی تشکیل‌شده است که پلات ساده‌ای را روایت می‌کنند. لازم است از سد موانع پیش رو گذاشت و با دشمنان خاصی سروکله زد. در کنار این مراحل، جلوه‌های هنری زیبایی را مشاهده خواهید کرد که فضای دلنیشینی را ایجاد کرده است. مهم‌ترین نکته بازی آن است که شخصیت اصلی بازی توانایی تغییر قیافه را دارد و بعضی‌اوقات خود را داخل گل‌ولای می‌کند و به شکل یک سنگ وارد بازی می‌شود. ویژگی‌های او اجازه نابود کردن دیگر سنگ‌ها را می‌دهد و ویژگی‌های خاصی در اختیار شما قرار خواهد داد. به‌طور کل سه فرم مختلف وجود دارند که می‌توانید شخصیت خود را به آن شکل دربیاورید و هرکدام دارای ویژگی‌های خاصی هستند که تجربه بازی را از تکرار جدا کرده‌اند.

skully 2

گیم پلی اسکالی در سبک پلتفرم و معمایی است. ما در نقش جمجمه با غلطیدن در جزیره به حرکت در می آییم و با پرش ، چسبندگی و … به ماجراجویی در جزیره می پردازیم. پیش از بررسی گیم‌پلی و دیگر بخش‌ها باید به صورت خلاصه کمی در مورد گیم‌پلی توضیح بدهیم. همانطور که گفتیم این جمجمه توانایی تبدیل شدن به 3 حالت را دارا است که با نزدیک شدن به گودال های گل سیاه رنگ می تواند به فرمهای دیگر تبدیل شود. این گودال ها نقش چک پوینت را هم برعهده دارند و همچنین به اصطلاح جان اسکالی رو هم پر می کنند.همچنین از این گودال گل برای تبدیل  کردن تمام فرمهای اسکالی به حالت اولیه هم می توان استفاده کرد.

Region

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Skully”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,000,000 تومان
( 0 نظر )