Resident Evil 7: Biohazard steelbook

1,200,000 تومان

برند:

دقیقا تعریفی که از کلمه ی برند (نام و نشان تجاری) میشه آن آهنگ و مفهومی است که در ذهن ما پدیدار میشود و البته آن ارزش افزوده ای که حاضر هستیم برای محصولات یک شرکت پرداخت کنیم.
اگر اتومبیل های شرکت Volvo را در جهان به عنوان امن ترین و یا اگر محصولات آدیداس به عنوان زیباترین پوشاک ورزشی در جهان شناخته میشوند, در دنیای گیم هم اگر کلمه ی ترس را بخواهیم توصیف کنیم صدایی Resident Evil را فریاد میزند.

دیگر از آن راکون سیتی و زامبی ها که خیلی وقته خبری نیست اما دیگر باید عادت کنیم که از نمای سوم شخص و تیراندازی و هم خبری نباشد.

 RE پس از افت محسوس نسخه ی ششم نیازی به یک تغییر بنیادین داشت وپس بدانید که نسخه هفتم قرار است خط مشی جدیدی را برای این سری در پیش بگیرد و ریشه های جدیدی از ترس و دلهره را در وجود ما بوجود بیاورد.

داستان این شماره 4 سال پس از اتقافات نسخه ی ششم در یک عمارت در یکی از دهکده های جنوبی امریکا به وقوع میپیوندد شماEthan Winters هستید یک شهروند معمولی که بر خلاف قهرمان های قبلی هیچ تمرین و سابقه ی نظامی و رزمی ندارد و فقط برای پیدا کردن همسر خود وارد این عمارت مرموز شده اید…

این ترس جدید ما قرار است از دید اول شخص دنبال شود و تمامی عناصر رزیدنت ایول گونه با نگرشی جدید وارد این عنوان شده اند.باز هم مثل قدیم ترس و گشت و گذار و تعقیب و حل کردن معما و پازل ها و شاتگان و تیراندازی و گیاهان آبی و قرمز و سبز  آمیخته با ترس و استرس پیش روی شما هستند و به هیچ وجه فکر نکنید حالا که بازی کمی تغییر یافته است نام رزیدنت ایول قرار است مثل قدیم خاطره ساز و قوی ظاهر نشود.

Save

Save

Save

Region

1,200,000 تومان
( 0 نظر )