Rage 2

1,350,000 تومان

برند:

Rage 2 یک بازی ویدیویی در سبک شوتر اول شخص است که توسط استودیو Avalanche Studios طراحی و از سوی کمپانی محبوب Bethesda منتشر شده است. یکی از ویژگی های آن جهان باز ( open world ) بودن آن است که شما می توانید ساعت ها در آن به گشت و گذار بپردازید و سرگرم شوید . شما همچنین می توانید شخصیت خود را شخصی سازی کنید . در این بازی می توانید از تمام وسیله های نقلیه استفاده کنید و در هنگام رانندگی با دشمنان بجنگید .

در این بازی شما کنترل یک رنجر با نام Walker را به عهده می‌گیرید که می‌تواند در دنیای پساآخرالزمانی و جهان باز بازی به گشت و گذار بپردازد. بازیکنان می‌توانند برخی از ویژگی‌های کاراکتر اصلی همچون جنسیت، توانایی‌ها یا لباس‌های او را شخصی‌سازی کنند. شهاب سنگی 80 درصد جمعیت کره زمین را از بین برده است و انسان ها روز به روز درحال نابودی و کمتر شدن هستند . گروه های بی رحم و خشن در منطقه های مختلف و جاده ها می گردند و کسانی که قدرت دفاع از خود را ندارند، نابود می کنند . وسایل شما را دزدیدند زیرا شما آخرین رنجر و خطری برای قدرت آنها محسوب می شدید . حال شما باید برای اجرای عدالت و آزادی خشم خود را آزاد کنید و دشمنان را نابود کنید . در این بازی جهان باز، شما می توانید به هرجایی که می خواهید بروید، به هر چیزی که می خواهید شلیک کنید و هرچیزی که می بینید را منفجر کنید . همچنین می توانید سلاح های خود را در طول بازی ارتقاء دهید . شما باید با گروه های بی رحم و خشن بجنگید تا وسیله هایی که برای از بین بردن حکومت های ظالم نیاز دارید را بدست آورید

Walker می‌تواند از اسلحه و ابزار مختلفی برای مقابله با دشمنان خود استفاده کند. در یکی از حالت‌های بازی به نام Override اسلحه بازیکن آسیب بیشتری وارد کرده و دشمنان نیز توانایی این را دارند که به سرعت توانایی خود را بازیابند. در این حالت هدف سازندگان ایجاد فضایی خشن برای گیمرها بوده است.

 

1,350,000 تومان
( 0 نظر )