Prey

برند:

سبک بازیسازی استدیو Arkane این روزها واقعا بین تمامی گیمرها متفاوت در نظر گرفته میشود دیگه این سخن رو بعد از موفقیت سری Dishonored میتوان بلندتر گفت.
حالا آن ها با Prey بعد از اعماق اقیانوس و Dunwall به ایستگاه فضایی Talos I رسیده اند…

جالب است بدانید وقایع زمانی و Timeline این دنیا با دنیای ما کاملا متفاوت زیرا هنوز John F.Kennedy صحیح و سالم است و از ترور وی خبری نیست و در نتیجه حاصل مدیریت او این شده است که قدم های بزرگی در ساخت ایستگاه و ماهواره های فضایی برداشته شده است و همین پیشروی دلیل بزرگی برای موجودات فضایی است که به سمت انسان ها جذب شوند و پروژه ی Typhon رقم بخورد.پروژه ای که هدف اصلی آن شناخت گونه های فضایی و تسخیر و تحقیق در مورد آنهاست.
همچین پروژه ای و موفیتش باعث شده است که در توانایی ها و قابلیت انسان ها شاهد جهش بزرگی باشیم قدرت هایی که شاید چندین سال قبل فقط در قالب سوپر هیرو ها دیده بودیم.
شما در نقش Morgan Yu به هوش می آیید و در میان ایستگاه فضایی به نام Talos I که مملو از موجودات خطرناک فضایی شده است باید به دنبال هویت گمشده ی خود و سرنوشت انسان ها بگردید هر چقدر که بیشتر غرق در فضا میشوید و گذشته ی مرموز خود را میشناسید با قابلیت ها و رموز این ایستگاه فضایی و مهمان ها ناخوانده بیشتر آشنا میشوید.
در این راه با توانایی های بیشتر آشنا میشوید حتی قدرت اپگرید آنها و ساخت تجهیزات و اسلحه های مختلف را نیز تجربه خواهید کرد.

 

Region

,

( 0 نظر )