Need for Speed Payback

850,000 تومان

برند:

Need for Speed Payback جدیدترین عنوان شرکت محبوب EA که برای PC تولید شده و وظیفه ی توسعه ی آن را استودیو Ghost Games بر عهده داشته است ، در بازی جنون سرعت بازپرداخت ماموریت های بسیار نفس گیر ، تعقیب و گریزها از دستان پلیس ، زد و خوردهای بسیار خطرناک و … را تجربه خواهید کرد ،این عنوان که با نام Need for Speed Payback شناخته می شود داستان آن در شهری به نام Fortune Valley رخ می دهد و شما با 3 شخصیت به نام های تایلر ، مک و جس می توانید بازی را انجام دهید  آنها ماموریت دارند تا دار و دسته تبه کاری تحت عنوان The House را که کل شهر حتی پلیس ها را نیز تحت کنترل خود دارد را نابود سازند . هر مسابقه ایی که انجام می دهید امتیازی به نام Valley کسب می کنید که در پایان موجب می شود برای نابودی گروه گفته شده انتخاب شوید .

ویژگی دیگری که باعث می‌شود داستان دانلود بازی Need for Speed Payback جذاب‌تر و گیراتر به نظر برسد، میان‌پرده‌های فوق‌العاده آن است که حداقل از نظر بصری جذابیت منحصربه‌فردی دارند. حتی گاهی در لابه‌لای گیم‌پلی نیز شاهد میان‌پرده‌های کوتاهی خواهیم بود که می‌تواند حسابی آدرنالین خون ما را بالا ببرد. هر کدام از کاراکترهای بازی مهارت و تبحر خاصی دارند و در بخش‌های مختلف به کار گرفته می‌شوند.

به لطف جهان وسیع دانلود بازی Need for Speed Payback، مسابقات هم گسترده‌تر شده‌اند. جدا از مسابقات درگ، دریفت، تایم ترایل و دیگر رقابت‌هایی که همواره پای ثابت Need For Speed بوده‌اند، این بار شاهد اضافه شدن مسابقات آفرود هم به بازی هستیم و حتی تخصص اصلی یکی از شخصیت‌های قابل بازی که شان نام دارد، در همین رقابت‌های آفرود است. بازی در منطقه‌ای به نام Fortune Valley جریان دارد که با توجه به تریلر معرفی‌اش به نظر می‌رسد محیط فوق‌العاده‌ متنوعی را برای گیمرها به ارمغان خواهد آورد

Need for Speed: Payback در بخش گرافیک و طراحی صحنه ها شگفت انگیز به نظر می رسد و Ghost Games که سابقه خوبی در این امر دارد پیش بینی می شود که خروجی نهایی بسیار عالی باشد ، سیستم هندلینگ و کنترل اتومبیل طبق گفته سازندگان بسیار عالی و هیجان انگیز طراحی شده که همه چیز برای تجربه ی یک NFS عالی را مهیا می کند.

850,000 تومان
( 0 نظر )