Marvel vs Capcom: Infinite

برند:

بازی Marvel vs. Capcom: Infinite در سبک اکشن که توسط Capcom طراحی شده در این بازی محبوب، شخصیت اولتران سیگما توانسته به دو تا از سنگ‌های اینفینیتی که به شدت قدرتمند هستند دست پیدا کند و با استفاده از آنها دنیاهای کپکام و مارول را نابود کرده است. از سمت دیگر، جدا دوما هم با بقیه شخصیت‌های منفور و منفی داستان هم‌پیمان و شریک شده تا بتوانند با کمک هم یک جانور Symbiote خشن و طماع خلق کنند.

در این نسخه از داستان، سنگ‌های اینفینیتی تاثیر خیلی زیادی در روند مبارزات مختلف بازیکنان داشته و در نتیجه می‌تواند تاثیر خیلی زیادی هم در نتیجه آنها داشته باشد. هر کدام از این سنگ‌های اینفیتینی قدرت و مزایای خاص و منحصر به فردی را به بازیکنان منتقل می‌کند و هر کدام از آنها جنبه مختلفی از دنیا مانند قدرت، فضا، زمان، واقعیت، روح و ذهن را نشان داده و ارائه می‌دهد.

شخصیت‌هایی که مربوط به کمپانی مارول میشوند و شما می‌توانید با آنها مبارزه کنید عبارتند از: دکتر استرنج، کاپیتان مارول، آیرون من، نوا، کاپیتان آمریکا، دکتر استرنج، راکت راکون، گوست رایدر، اسپایدرمن، گامورا، تانوس، دورمامو، ثور، هالک، هاوک آی، اولتران. همچنین شخصیت‌هایی که مربوط به کمپانی کپکام میشوند و شما می‌توانید با آنها مبارزه کنید عبارتند از: موریگان و آرتور ،اسپنسر، مگا من زیرو ، مایک هگر، استرایدر هرایو، فرانک وست، مگا من ایکس، ریو، چان لی، دانته، نمسیس، کریس ردفیلد .