Gears Tactics

برند:

تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1399
توسعه دهنده ها : Splash Damage, The Coalition
ناشر ها : Xbox Game Studios
ژانر: Turn-based tactics, Role-playing Video Game, Adventure game
پلتفرم ها: Xbox One, Microsoft Windows, Xbox Series X and Series S
رده سنی: بالای 18 سال
حالت: تک نفره، چند نفره

سری بازی Gears of War در طول زمان تغییرات زیادی به خود دیده است. استودیو The Coalition سال گذشته تصمیم گرفت که بازی را وارد فاز جدیدی کند و این مجموعه تنها به یک تیراندازی سوم شخص ختم نشود. در نمایشگاه E3 2018 شاهد معرفی یک بازی کاملاً جدید از این سری بودیم و به‌نوعی تیراندازی سوم شخص به یک بازی استراتژیک تاکتیکی تبدیل شد که باید با استفاده از شخصیت‌های نام‌آشنای این سری در سنگرهایی پیش تعیین‌شده، مبارزه‌ای جانانه را تجربه کنید. بازی Gears Tactics شروع تازه‌ای برای این فرانچایز جذاب، این با ظاهری نو و گیم پلی کاملاً متفاوت.یک سیستم مبارزه تاکتیکی خارق العاده، «Gears of War» را به یک بازی استراتژیک ارزشمند به نام «Gears Tactics» تبدیل می‌کند. بازی جذاب گیرز تکتیکس یک اسپین آف از بازی گیرز آو وار است که به طور اختصاصی برای کامپیوترهای شخصی است و احتمالاً همراه با انتشار Xbox Series X در سال 2020 منتشر می‌شود. این بازی برخلاف بازی‌های دیگر یک سبک کاملاً متفاوت دارد.

بررسی بازی Gears Tactics

بازی Gears Tactics ما را به 12 سال قبل از اتفاقات اولین نسخه بازی می‌برد و به‌نوعی یک پیش‌درآمد حساب می‌شود. شهرهای سیاره Sera یکی پس از دیگری نابود می‌شوند و از دل آن، یک خطر عظیم جان می‌گیرد. این گروه Locust Horde متشکل از نیروهایی قدرتمند و خبیث است که می‌خواهد سر به تن بشریت نباشد و در سوی دیگر شما امید آخر بشریت هستید که به سنگر مبارزه با این خطر شتافته‌اید. در این بازی نقش Gabe Diaz پدر شخصیت اصلی بازی Gears 5 را خواهید داشت که باید درنبردی نابرابر، تیم خود را از میان میدان‌های جنگ بسیار سختی هدایت کنید و آن‌ها را در آخر پیروز میدان و به‌سلامت بیرون بیاورید. هر مرحله از بازی یک میدان نبرد را به شما نشان می‌دهد که به دو قسمت تقسیم‌شده است و نیروهای تحت هدایت شما و نیروهای دشمن، هرکدام پشت سنگر خود در حال شلیک و تیراندازی هستند. هدف اصلی رسیدن به رهبر لوکاست ها: Ukkon است. هیولایی که می‌تواند هیولا بسازد!

gears tactics 3

بازی Gears Tactics یک بازی اکشن، خشونت آمیز و استراتژیک است که، در هر لحظه تعداد عظیمی از دشمنان را به سمت شما و تیم‌تان می‌فرستد، البته شما هم می‌توانید با استفاده از سلاح‌های مختلف آن‌ها را به روش‌های متنوع از بین ببرید. مثلاً از نارنجک استفاده کنید و یک گروه پنج نفره از «scurrying wretches» که دشمنان موزی شما در این بازی هستند، را از بین ببرید، یا از یک اره برقی استفاده کنید و دشمنان‌تان را از وسط به دو قسمت مساوی تقسیم کنید! در اصل سرتاسر این بازی پر از خشونت، هیجان انگیز و سرگرم کننده است که می‌توانید ساعت‌ها در محیط جذاب آن سرگرم شوید.

در ابتدا که بازی گیرز تکتیکس معرفی شد، به نظر می‌آمد که این بازی کپی ضعیفی از سری بازی‌های «X-COM» است، اما در زمان انتشار متوجه شدیم که در نوع خودش به عنوان یک بازی Turn-based strategy خوب عمل کرده است. در انجام مراحل مختلف می‌توانید از 4 سرباز استفاده کنید و آن‌ها را کنترل کنید همچنین می‌توانید به سبک‌های مختلف به دشمن حمله کنید. هنگامی که یک سرباز عمل اعدام را روی یک دشمن که در نزدیکی قرار دارد، اجرا می‌کند، تمام اعضای تیم برای ادامه نبرد، اکشن پوینت اضافی دریافت می‌کنند.

( 0 نظر )