Forza Motorsport 7

930,000 تومان

برند:

در کنفرانس مایکروسافت در نمایشگاه E3 2017، فورتزا موتوراسپرت ۷ یکی از بازی‌های هیجان‌انگیزی بود که معرفی شد. این بازی کیفیت تصویر ۴k دارد که باعث می‌شود گرافیک بی‌نظیری را به نمایش بگذارد. این دومین خبر خوش‌حال‌کننده برای عاشقان بازی‌های ویدیویی ماشینی است . عنوان Forza Motorsport 7 نسبت به نسخه پیشین گرافیک بالاتری داشته و از چرخه شب و روز و آب و هوایی بهره می برد. گذشته از آن مدل های مختلفی اتومبیل را می توان در Forza Motorsport 7 شاهد بود.

ویژگی جالب دیگر این بازی، پویایی در وضعیت آب‌وهوایی Forza است؛ بدین معنا که گیمرها می‌توانند در آخرین نسخه این بازی، تجربه جالبی از تغییر ویژگی‌ آب‌وهوا را در محیط بازی تجربه کنند. حتی اگر یکی از طرفداران بازی‌های شبیه‌ساز مسابقه‌ای نیز نباشید، بازی Forza Motorsport 7 با وجود بخش‌های مختلفش شما را مجدوب خود خواهد کرد. مطمئن باشید که این بازی چیزی فراتز از ترمز گرفتن و دور زدن است و ساعت‌ها شما را سرگرم خواهد کرد.

بازی Forza Motorsport 7 با نسخه‌های قبلی تفاوت زیادی ندارد ولی بهترین و بزرگ‌ترین عنوان این مجموعه به شمار می‌رود و نکته مهم دیگر این است که این بازی اولین نسخه‌ای خواهد بود که برای ایکس‌باکس وان ایکس عرضه می‌شود.. Forza Motorsport 7 از نظر بصری بسیار زیبا است و صداگذاری ماشین‌ها هم به بهترین شکل ممکن کار شده است و از همه مهم‌تر، تجربه بازی شدیدا لذت‌بخش و سرگرم‌کننده است. یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های بازی، محتویات زیاد و تنوع بالا است. به طوریکه شاهد بیش از ۷۰۰ ماشین هستیم و ۳۲ منطقه هم در بازی وجود دارند که هریک نسخه‌های مختلفی از پیست‌ها را در خود جا داده‌اند. علاوه بر این موارد دیگری مثل شخصی‌سازی ماشین‌ها یا تغییرات آب و هوایی هم عامل دیگری هستند که به بازی تنوع می‌بخشند

930,000 تومان
( 0 نظر )