Fast & Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R

1,200,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار :آبان 1400
توسعه دهنده: 3DClouds
ناشر: Outright Games
ژانر: Racing Video Game, Action game
پلتفرم هاPlayStation 4, Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5
رده سنی: بالای 3 سال
حالت: تک نفره

یکی از فیلم‌های اکشن و جذاب دهه اخیر سری Fast & Furious بوده که محبوبیت نسبتاً خوبی میان مخاطبان پیدا کرده و پای آن را به صنعت بازی‌های ویدیویی هم کشاند. این سری فیلم‌ها ترکیبی از عناصر اکشن و اتومبیل‌رانی بود و هیجان زیادی را به مخاطب تزریق می‌کرد. بازی Fast and Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R از استودیو 3D Clouds عنوانی مسابقه‌ای و جدید بوده که در دنیای همین سری فیلم‌های محبوب جریان دارد و مسابقات اتومبیل‌رانی جذابی را برای تجربه در دل خود جای داده است.

داستان بازی در مورد یک ارگان جنایت‌کار به اسم SH1FT3R بوده که بار دیگر سروکله‌اش پیدا شده است و در تلاش بوده که با نقشه‌های پلیدش، دنیا را به هرج‌ومرج بکشاند. شما عضو گروهی به اسم Spy Racer هستید که می‌توانید از میان اعضای آن‌ها یکی را برای تجربه داستان انتخاب کنید. شخصیت‌های معروفی مثل Tony Toretto و Layla Grey در این بازی حضور دارند. برای پیشروی باید در مسابقات مهیج و جذابی شرکت کرده تا بتوانید به مبارزه با گروه SH1FT3R بروید.

با انتخاب اتومبیل سرعتی خود، وارد پیست مسابقه شده و مسیر را برای قهرمانی و شکست گروه جنایت‌کار ادامه خواهید داد. در بازی 17 پیست مختلف وجود داشته که در 5 منطقه از دنیا قرار دارند. 13 عدد از شخصیت‌های اصلی در دسترس شما هستند که می‌توانید با هرکدام در مسابقات شرکت کنید. سبک گیم پلی و کنترل خودروها بیشتر به بازی‌های آرکید شبیه بوده و سرعت سرسام‌آوری را به خورد شما می‌دهد.

Region

,

1,200,000 تومان
( 0 نظر )