eFootball PES 2021 – Season Update

برند:

تاریخ انتشار : 22 شهریور 1399
توسعه دهنده: PES Productions
ناشر: Konami
ژانر: ورزشی – شبیه ساز فوتبال
پلتفرم ها: Microsoft Windows، PlayStation 4، Xbox One
رده سنی: بالای 3 سال
حالت: تک نفره، چندنفره

eFootball PES 2021 Season Updateیک بازی ویدیویی شبیه ‌سازی فوتبال است که توسط PES Productions توسعه یافته و توسط Konami برای Microsoft Windows، PlayStation 4، Xbox One، منتشر خواهد شد. این بازی بیستمین قسمت از سری eFootball PES و نسخه بروز شده eFootball PES 2020است که حاوی آخرین داده‌ های بازیکنان و فهرست باشگاه ‌هاست و به صورت یک بروزرسانی فصل در قالب نسخه قبلی بازی در تاریخ ۲2 شهریور ماه ۱۳۹۹ منتشر خواهد شد که شامل بروزرسانی نقل و انتقالات باشگاه‌ ها و تغییرات باشگاهی، لیگ ‌ها و تورنمنت ‌ها و تغییراتی در دیتابیس بازی، منوها، تصاویر بازی و… می‌ شود.

دلایل این کار شرکت سازنده بازی، یعنی کونامی، شیوع ویروس کرونا و مشکلات به‌ وجود آمده در صنعت بازی سازی و شرکت ‌های بازی سازی، که کونامی هم از آن شرکت ‌ها مستثنی نیست و همچنین ورود به نسل نهم کنسول‌ های بازی است که کونامی تصمیم دارد در این نسل از موتور بازی سازی جدید Unreal Engine استفاده کند و می‌ خواهد برای تولید بازی با این موتور، زمان بیشتری داشته باشد تا از بروز مشکلاتی مشابه با نسخه ۲۰۱۴ بازی جلوگیری کند و آن را به بهترین شکل ممکن ارائه دهد. به همین دلیل کونامی نسخه جدیدی منتشر نمی‌ کند تا بتواند روی نسل جدید بازی خود بیشتر کار کند.

روی کاور اولیه این بازی، سه نسخه متفاوت از لیونل مسی در سال‌های ۲۰۰۷، ۲۰۰۹ و ۲۰۲۰ حضور دارد که نسخه ۲۰۰۷ به صورت آیکانیک مومنت و ۲۰۰۹ به‌ صورت لجند در بازی حضور دارند.

از این پس سری PES برای نسل هشتم کنسول‌ها (ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴) با عنوان Season Update بروزرسانی فصل منتشر خواهد شد و این یعنی همان نسخه ۲۰۲۰ با بروزرسانی‌های فصلی است که تا سال ۲۰۲۴ (PES 2025) انتشار می ‌یابد و از آن سال پرونده PES برای نسل هشتم بسته می ‌شود و نسخه نسل جدید که از ۲۰۲۲ شروع می ‌شود و با موتور آنریل ساخته می ‌شود، برای نسل نهم کنسول‌ ها و مایکروسافت ویندوز منتشر می ‌شود.

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “eFootball PES 2021 – Season Update”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.