Diablo III: Eternal Collection

1,100,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 2017
توسعه دهنده: Blizzard Entertainment
ناشر: Blizzard Entertainment
ژانر: Dungeon crawl, Online game, Hack and slash
پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch
رده سنی: بالای 16 سال
حالت: تک نفره، چند نفره

Diablo III به‌ نوعی نسل جدید در میان خانواده سه‌گانه‌اش است. جهش بزرگی که این بازی درزمینهٔ گرافیکی داشت برای همه مشهود است و همچنین تغییرات گسترده در گیم پلی، انیمیشن کاراکترها و تنوع دشمنان عواملی بود که در موفقیت این بازی بی‌تأثیر نبود. باوجوداینکه تقریباً 6 سال از عرضه بازی اصلی می‌گذرد اما به لطف به‌روزرسانی‌های مختلف و پی‌درپی و همچنین دو بسته الحاقی که برای بازی عرضه گردید، این عنوان در طول این سال‌ها سرزنده و تازه نگه‌داشته شد تا همواره برای طرفداران خود محتوای جدیدی داشته باشد.

داستان بازی Diablo III Eternal Collection در قرن‌های گذشته جریان دارد. شما در آن زمان در یک اتحادیه ممنوعه زاده‌ شده‌اید و حال فرشتگان و شیاطین آمده‌اند که ادعایی روی مالکیت شما داشته باشند. شما باید در میانه‌ی قدرت‌های خیر و شر قرار گرفته و با اجساد محرک و فرقه‌های وحشتناک نبرد داشته باشید. بشریت به دنبال یک راه نجات است و این شما هستید که می‌توانید در جهنم سوزان حرکت کرده و با اربابان جهنم وارد یک نبرد شوید. در این بازی ۷ کلاس شخصیتی مختلفی خواهیم کرد که در ۵ سیستم نبرد حضور داشته و می‌توانند تجربه‌ی ناب و جذابی را برای شما داشته باشن. قطعاتی از دنیای زلدا در این بازی وجود دارد و شخصیت‌های دیگری را نیز خواهیم دید که نشانگر دنیای دیابلو هستند. در این بازی مجموعه انحصاری بسیار جالبی از تغییرات مختلف را شاهد هستیم که در دل بازی آن‌ها را خواهید داشت.

Eternal Collection تمامی این بسته‌های الحاقی و به‌روزرسانی‌ها را در دل خود دارد و در کنار آن پشتیبانی از کنسول Nintendo Switch نیز به بازی افزوده‌شده است. همچنین تعدادی آیتم که جنبه تزیینی دارند را به همین مناسبت در بازی اضافه‌شده است. بازی باوجود شلوغ بودن صحنه‌های نبرد در بیشتر مواقع، روان و بی‌دردسر اجرا می‌شود و هیچ مشکل فنی‌ای باوجود انتقال بازی به کنسول Nintendo Switch وجود ندارد. ازلحاظ گرافیکی نیز بازی نسبت به دیگر نسخه‌ها تغییر چندانی نداشته است که حیرت‌انگیز بوده و نشان‌دهنده قدرت تیم سازنده در فرایند پورت کردن به Nintendo Switch است.

1,100,000 تومان
( 0 نظر )