Call of Duty WWII کارکرده

570,000 تومان

برند:

موجود در انبار

بازی Call of Duty: WWII همان‌طور که از نام آن هم مشخص است، در دوران جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت. اکتیویژن پس از اینکه در چند نسخه اخیر سری Call of Duty سراغ نبرد‌های مدرن و آینده رفت، تصمیم گرفت تا این مجموعه محبوب را دوباره به اصل خود برگرداند. Call of Duty جدید توسط استودیو اسلج همر گیمز ساخته می‌شود و سازندگان آن چند روز پیش اعلام کردند که برای ساخت Call of Duty: WWII، نزدیک به دو سال و نیم تحقیق کرده‌اند تا همه چیز عین واقعیت باشد.

این سری با کوچ کردن به نبردهای مدرن و پشت سر گذاشتن جنگ‌های جهانی، به سمت و سوی مبارزه با تروریسم جهانی و فجایع امروزی در کشورهای غربی روی اورد و به وسیله سبک جدید و تقریباً سینمایی استدیو Infinity Ward موفقیتی چشم گیر را کسب کرد. موفقیتی که تا پایان سه گانه Modern Warfare و چندین نسخه پس از آن هم ادامه داشت. اما دیری نپایید که مشکلات حقوقی ناشر سری یعنی Activision با وست و زاپلا، مقدمات جدایی این دو نفر از استدیو Infinity Ward را ایجاد کرد.

قسمت جدیدی که در این بخش به سری Call Of Duty اضافه خواهد شد، وجود Headquarters می‌باشد. در بخش Headquarters بازیبازان می‌توانند کارهایی مانند بررسی وضعیت خود را انجام دهند و در صورت دریافت پاداش از این قسمت از پاداش‌ها بهره مند شوند، هنوز مشخص نشده است که این جوایز دقیقا شامل چه آیتم‌ها و مواردی می‌شود اما به‌نظر می‌رسد که بخش Headquarters در خارج از منوی بخش چندنفره بازی قرار خواهد گرفت.

بخش داستانی Call of Duty WWII با بازگشت به سال‌های ۱۹۴۴ تا ۱۹۴۵،‌ قصد دارد تا سال‌های پایانی جنگ جهانی دوم را با تکیه بر داستان جوخه ای ۱۲ نفره از بخش اول پیاده نظام ارتش ایالات متحده روایت کند. شما در میان این ۱۲ مرد که ترکیبشان یاداور آثار بزرگی همچون نجات سرباز رایان است،‌ کنترل دو سرباز را به طور اخص به دست خواهید گرفت. اولین شخصیت قابل بازی در بخش داستانی، سرباز رونالد دنیلز (Ronald Daniels) است که با نام مستعار رد (Red) شناخته می‌شود. همچنین جز سرباز رد،‌ شما نقش یکی از بهترین دوستان او،‌ یعنی سرباز رابرت زوسمان را هم برعهده خواهید داشت.

Call of Duty: WWII از نظر بصری حالتی ضد و نقیض دارد! منظورم این است که نمایش‌های بازی از گیم‌پلی بخش داستانی، جلوه‌های بصری خوبی دارند و در آن‌ها شاهد کیفیت بالای محیط‌ها و سربازان و همچنین افکت‌های زیبایی مثل خون یا موارد دیگر هستیم. این بازی نشان دهنده رویکری جدید از سوی ناشر باشد یا نه، عنوانی است که طعم خوش تازگی و خلاقیت را با عنصر دلچسب نوستالژی درهم آمیخته و معجونی ساخته که حداقل بوی خوشی دارد. بازگشت به جنگ جهانی دوم و ایجاد فضایی تاریک و بسیار غمزده، قطعاً یکی از مواردی است که مارا به سمت Call of Duty WWII جذب می کند

570,000 تومان
( 0 نظر )