Sunset Overdrive

800,000 تومان

برند:

بازی محبوب Sunset Overdrive برای Xbox One

آیا دنباله یک بازی هستید که سراسر آن هیجان و اکشن دیوانه وار باشد بهترین گزینه شما همین Sunset overdrive است پس از اینکه یک نوشابه انرژی زا باعث شد که تمامی مردم منطقه دچار ویروس شوند حالا شما یکی از بازمانده هایی هستید که باید در دنیای شلوغ و رنگارنگ بازی Sunset Overdrive با کمک از کلکسیون اسلحه های عجیب غریب استدیو Insomniac از این مهلکه جان سالم به در ببرید.حتما خوب به یاد دارید که یکه تازه طراحی اسلحه های عجیب و غریب در دنیای بازی های استدیو Insomniac هست.

در کنار این موضوع مجموعه ای از حرکات پارکور و زیبا نیز به کمک شما خواهند آمد تا در دنیای پر رنگ و شاد که در اولین نگاه شما را به یاده انیمیشن های Pixar و Dreamworks می اندازد باید به ماجراجویی بپردازید.

تنوع دشمنان در سانست خوب کار شده است. در طول بازی شما با سه کلاس مختلف از دشمنان روبرو می‌شوید که بعضا این دشمن های به جای ترس ابتدا یک لبخند زیر لب شما به ارمغان می آورند.

در کنار تمامی این ویژگی ها از بخش CO-OP آن نیز نباید غافل شد.

اگر کنسول Xbox one تهیه کرده اید بدون شک بهترین گزینه شما Sunset Overdrive است.

Region 2

بازی Sunset Overdrive در سبک اکشن , ماجرایی و به صورت جهان باز می باشد که توسط استودیو Insomniac که تا قبل از این نسل به صورت انحصاری برای سونی بازی های Resistance و Ratchet &Clank را میساخت و حالا در اولین همکاریشان با کمپانی Microsoft بازی Sunset Overdrive را به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One عرضه کرده است که اتفاقا با استقبال خوبی مواجه شد.

800,000 تومان
( 0 نظر )