Star Wars Battlefront

برند:

4 دهه قبل شاید حتی خود جرج لوکاس هم فکرش را نمیکرد که روزی جنگ ستارگان انقدر بزرگ و محبوب شود و شاید بتوانیم بگوییم اصلا فرنچایزی پیدا نشود که در حال حاضر به بزرگی Starwars باشد.

اولین حسی که بعد از دیدن فیلم های جنگ ستارگان به سراغم آمد همان تیراندازی و تعقیب و گریز فضایی و شمشیر بازی هایی به سبک جنگ ستارگان بود حتی در کودکی اصرار داشتم تا یک شمشیر نوری(Lightsaber) برایم بخرند اما نبود که نبود! در ذهنم تا مدت ها این نبردها و این حس را زنده نگه داشته بودم و حالا Starwars Battlefront تنها جایی است که میتوانم این حس را بعد از مدت ها در آن احیا کنم.

خرید بازی جنگ ستارگان Starwars Battlefront ایکس باکس وان-Xbox One

هان سولو,دارث ویدر,آر2 دی2,یودا,لوک و…

star-wars-battlefront-gameplay-970-80

دو سال پیش شرکت EA حق امتیاز ساخت بازی بر اساس جنگ ستارگان را به مدت 10 سال از آن خود کرد و حالا Starwars Battlefront جایی است که خودمان را در میان نبردهای عظیم پیدا میکنیم.

در اواخر امسال نسخه سینمایی The Force Awakens بر روی پرده خواهد رفت و بر خلاف انتظار تمامی ما این نسخه از بازی ربطی به این فیلم ندارد حتی این عنوان بخش داستانی مجزا را شامل نمیشوند و تمام تمرکز خود را بر روی بخش چند نفره به صورت آنلاین و آفلاین گذاشته است و با وجود استدیو بزرگی همچون Dice خبری خوشی برای طرفداران بازی آنلاین و بتلفیلد میباشد.

zzz

اولین چیزی که شاید با ملاقات این بازی حس کنید جذابیت بصری و گرافیک بالا و نورپردازی قدرتمند این عنوان است که به لطف موتور Frostbite 3.0 استدیو Dice توانسته چنین چیزی پیش رو ما بیاورد که تمامی افکت های فیلم و اشیا و وسایل نقلیه و عناصر و کاراکتر ها را به همان صورت در این عنوان پیاده سازی کند. مپ های بزرگ و 40 بازیکن در بخش آنلاین کلی وسیله نقلیه و سفینه و… عظمت نبردهای این عنوان را نشان میدهد که میتوانید علاوه بر بخش آنلاین آنرا به صورت Co-op Split Screen به صورت آفلاین به صورت اول شخص و یا سوم شخص نیز تجربه کنید.این تغییر نمای دوربین بسیار ارزش تکرار این عنوان را بالا برده است.
ggg

12 مپ بازی در 5 دنیای جنگ ستارگان که قبلا آنها را در فیلم ها مشاهده کردیم رخ میدهند که با این وسعت بالا جزییات زیبایی دارند و پیاده طی کردن مسیر شاید انتخاب خوبی نباشد و به مانند بتلفیلد نبردها تکیه خاصی بر روی وسایل نقلیه دارد و شما در دو جناح Rebel Alliance و Stormtrooper خواهید جنگید و در ادامه قابلیت انتخاب شخصیت های بیادماندنی چون لوک اسکای واکر, دارث ویدر ,هان سولو,پرینسس لیا و… را دارید حتی کاراکتر های غیر قابل بازی مثل R2D2 و C-3PO و… نیز برای تجدید خاطرات وجود دارند و مگر میشود جنگ لوک و دارث ویدر را بدون شمشیر نوری جنگ ستارگان تصور نکرد؟!
star-wars-battlefront-gameplay-970-80اسلحه  و زره و تجهیزات بازی به مانند بتلفیلد قابلیت اپگرید و شخصی سازی و اشتراک گذاری را خواهند داشت و همه منتظرند ببیند آیا جت پک ها و زره های استورتروپر ها را چگونه تجهیز کنند.
به مانند بازی Halo قابلیت زوم از مگسک تفنگ و نشانه گیری از روی اسلحه ها برداشته شده است که این موضوع این عنوان را تا حدودی از امثال بتلفیلد دور کرده است.مد های آنلاین بازی به بخش های مختلفیWalker Assault، Drop Zone، Blast، Fighter Squadron، Supremacy، Cargo، Droid Runدسته بندی میشود که وجودی حالتی با نام Walker Assault که نبرد در نقش ربات های عظیم الجثه میباشدو پیرامون آن میباشد.Fighter Squadron که تاکید آن فقط بر روی نبرد هوایی است اما مد اصلی این عنوانSupermacy است که مانور اصلی رو آن است که 40 بازیکن را ساپورت میکند که واقعا پس از تجربه این عنوان فهمیدیم که چقدر نبردهای آن چه بر روی زمین و هوا میتواند عظیم و شلوغ و هیجان انگیز باشد.

url

این بازی آنقدر بزرگ است و آنقدر طرفدار جنگ ستارگان میان گیمر ها بی شمار میباشد که الکترونیک آرتز انتظار دارد در عرض شش ماه پس از انتشار این عنوان به فروش 13 میلیون نسخه ای برسد

سازنده

Dice

ناشر

EA

پلتفورم

PS4 Xbox One PC

تاریخ انتشار

17 نوامبر 2015 26 آبان 1394

درجه سنی

Teen 13 سال به بالا

( 0 نظر )