Resident Evil Origins Collection

1,300,000 تومان

برند:

هنوز هم هستند کسانی که الان شاید بالای 25-30 سال سن داشته باشند و خاطره بچگی اشان بازی کردن رزیدنت اویل های کنسول PS1 داخل کلوپ های بازی باشد بعد از چندین سال کپکم که دیگر فقط ریمستر و ریمیک میسازد Resident Evil 1 کنسول PS1 و Resident Evil 0 کنسول Game Cube را در یک دیسک عرضه کرده است.

خرید بازی Resident Evil Origins Collection برای ایکس باکس وان-Xbox One

به یاد جوونی ها…!

71wYMKjaxIL._SL1500_

یکی از بزرگترین ضد حال های تاریخ که گیمر ها خوردند Resident Evil 6 و شکست مفتضحانه ی این بازی بود بعد از چندین سال زمزمه هایی مبنی بر ساخت Resident Evil 7 به گوش میرسد اما هنوز خبر آنچنانی ازش درز نکرده است.

71620N-BKQL._SL1500_

کپکم حالا با عرضه کردن این پکیج سعی بر تسکین درد طرفداران قدیمی رزیدنت اویل دارد.رزیدنت اویل که خیلی وقت است با رفتن پدرش شینجی میکامی هویت خود را از دست داد اما این پکیج به گونه ای هویت اصلی این بازی است.
-با خرید این بازی ریشه و حقیقت پشت پرده زامبی ها و وقایع راکون سیتی در Resident Evil 0 کشف کنید.نسخه Zero سال 2002 بر روی کنسول گیم کیوب نینتندو عرضه شد و داستان اولین شیوع ویروس را بررسی میکند که در این بازی شما در نقش اعضای تیم Bravo یعنی Rebecca Chambers و Billy قرار خواهید گرفت.

-رزیدنت اویل 1 که شما در نقش دوتا از محبوب ترین کاراکتر های سری یعنی جیل ولنتاین و کریس ردفیلد قرار میدهد که برای برررسی وضعیت تیم براوو گمشده به راکون سیتی اعزام میشوند قرار خواهید گرفت و اولین بازی سری را تجربه خواهید کرد.71rYhEyLfBL._SL1500_

-این دو بازی با رزولوشن 1080p و جایگزین کردن بافت های با کیفیت (Texture)بر روی کنسول نسل هشتم عرضه شده است.
-صداگذاری 5.1 که اتمسفر و صدای زامبی ها و هیولاها را با کیفیت بیشتری به گوش شما میرساند و دریچه اصلی برای وارد شدن به جو یک بازی حتما میدانید که صداست.

-یکی درجه سختی جدید Very Easy برای کاربران تازه وارد به دنیای رزیدنت اویل

-قابلیت تجربه در اندازه تصویر 4:3 و 16:9

71kBbS1tWpL._SL1500_اوریجینز کالکشن بهترین فرصت برای قرار گیری در مسیر سری رزیدنت اویل است و اینطور که از اخلاق جدید کپکم مشخص است بعید نیست نسخه های کلاسیک بعدی نیز بازسازی و ریمستر شوند بهتر است با این بازی ها خودتان را برای رزیدنت اویل 7 آماده کنید

 

 

 

Region

,

سازنده

Capcom

ناشر

Capcom

سبک

Action-Adventure اکشن ماجراجویی

پلتفورم

PS4 Xbox One

Mode

Single Player تک نفره

تاریخ عرضه

19 ژانویه 2016 29 دی 1394

درجه سنی

Mature 17 سال به بالا

1,300,000 تومان
( 0 نظر )