Mad Max

770,000 تومان

برند:

 

در سال 1979 فرنچایز Mad Max در سینما متولد شد عنوانی که تم و ریشه پسا زمانی داشت و توانست راه خوبی را با دو فیلم دیگر تا سال 1985 نیز طی کند اما پس از آن خبری از مکس دیوانه نشد تا سال 2013 که خبر ا ریبوت مد مکس رسید در سینما با هنرنمایی بازیگر محبوب Tom hardy و در گیم استدیو با استعداد Avalanche مکس دیوانه را از یک خواب زمستانی بیدار کرد.

خود را در نقش مکس دیوانه یک بازمانده در دنیایی غریب و تمام شده در صحرای بی پایان و سوزان خواهید یافت که هدف به دست اوردن اذوقه و اسلحه برای هدف غایی یعنی انتقام و زنده ماندن است.

قانون بیابان و جنون را به کنسول های خود بیاورید…

دسته: , برچسب:

اگر به دنبال یک عنوان ساده و معمول میگردید باید بگوییم Mad Max اصلا برای شما ساخته نشده است این عنوان سراسر جنون است و خشونت در یک صحرای بی پایان در انتهای دنیاست و زنده ماندن تنها هدف ماست خبری از انسانیت و دوستی و لباس های مجلل و حرف های عاشقانه نیست اینجا باید بکشی تا زنده بمانی…

مکس در میان صخره و کویری بی انتها طعمه ی گروهی از سارقان و راهزنان شده است و تنها هدف او زنده ماندن در کنار انتقام است در این راه او با یه رفیق جدید با نام Chumbucket اشنا میشود. اگر فیلم Mad Max Road Fury (محصول سال 2015 هالیوود) را دیده باشید باید بگویم داستان به گونه ای پیش درامد و به موازات فیلم پیش خواهد رفت…

گیم پلی مدمکس واقعا جذاب و متنوع و دیوانه وار می باشد که میتواند تمامی طرفداران خاص سبک های مختلف را راضی نگه دارد :

-مبارزات و مسابقات اتوموبیل ها و خرابی ها و انفجار ها را در نظر داشته باشید.

-حرکات رزمی و فن ها و اسلحه سرد و مبارزات تک به 7-8 نفر را نیز در نظر داشته باشید.

-اسلحه گرم و سبک شوتر و اسنایپر های غول پیکر و سنگر گیری و نارنجک و انفجار هم در نظر داشته باشید.

-المان های نقش آفرینی مانند اپگرید اسلحه و اتوموبیل و تجهیزات و کلی ماموریت جانبی را نیز چاشنی آن نیز در نظر داشته باشید.

-محیط های نه چندان کلیشه ای مانند کوه ها و کویر و صخره ها و غارها را هم در نظر داشته باشید

آیا تعریف دیگری از گیم پلی غنی و متنوع سراغ دارید.

اولین نکته هم که به ذهن گیمر ها با دیدن کاور بازی و محیط بازی به خطور میکند محیط غمناک و تیره و دنیای به پایان رسیده است امیدواریم در این دنیا بتوانید دوام بیاورید.

پس اگر یک عنوان خاص و خشن میخواهید که مدمکس را از دست ندهید چون میگویند خشونت یک شوق و خوشحالی عجیبی را به انسان میدهد…

تصاویر بازی:

770,000 تومان
( 0 نظر )