Gears Of War:Ultimate Edition

900,000 تومان

برند:

شروع رقابت نفس گیر نسل هفتم کنسول ها را باید عرضه Gears Of War دانست بازی که با ورودش مرزها و استاندارد های سبک اکشن و گرافیک کنسولی را جابجا کرد.
وقت مناسبی است که با Gears Of War Ultimate Edition بر روی Xbox One یادی بکنیم از روز هایی که اره برقی و لوکاست ها فرمانروایی را آعاز کردند.

خرید بازی اکشن و نفس گیری برای کنسول ایکس باکس وان Xbox One

همان اره برقی و خون ریزی های قدیمی

دوباره به مانند 9 سال پیش شما در نقش Marcus Fenix قرار میگیرید بر علیه لوکاست ها که باید برای رستگاری خود و بشر Lancer را باید بردارید و به جنگ بروید..
سری بازی گیرز آف وار یکی از نمادهای خاص کنسول ایکس باکس است که با خیلی از خصوصیات منحصر به فردش جای ویژه ای در دل همگان دارد همان اره برقی همان لوکاست های متنوع با صدای نتراشیده شان و همان کاور گیری ها و همان خشونت و لحن سنگینش احساسات خوبی را برای ما رقم زده است و حالا تکرار این احساسات با صدای 7.1 دالبی و وضوح 1080 و نرخ 60 فریم بر ثانیه و کلی از مضامین و محتویاتی که هیچوقت بر روی کنسول عرضه نشده است و برای بار اول بر روی Xbox One عرضه میشود.
به گونه ای باید این نسخه را بازسازی حساب کرد با تغییرات خوبی که در بخش چند نفره مثل سرورهای اختصاصی و نقشه ها و کاراکتر های و مدهای جدید و در بخش تکنفره 5 چپتری که برای نسخه پی سی عرضه شده بودند اما روی کنسول نمایان نشده بودند.گرافیک بازی هم واقعا بهبود یافته است بسیاری از بافت ها جایگزین شده است و نورپردازی و سایه زنی ها بهبود یافته است.

کنسول ها خود را آماده کنید چون یکی از بزرگترین و خاص ترین شوتر های نسل هفتم راه خودش را به نسل هشتم باز کرده است تا مقدمه ای برای عنوان چهارم سری چرخ دنده های جنگ باشد با خرید این نسخه میتوانید در بتا مولتی پلیر نسخه چهارم نیز شرکت کنید.

انتظاری سخت برای همه ی ما پس از تجربه Gears Of War:Ultimate Edition برای نسخه چهارم در راه خواهد بود.

تصاویر بازی:

900,000 تومان
( 4 نظر )