Far Cry Primal

برند:

استدیو Cryteck با نسخه اول Far Cry بذری کاشت که سالها یوبی سافت از آن تغذیه شود در این مدت فارکرای در بعد مکان بسیار سفر کرده است.
از جنگل به صحرای آفریقا رفت و سپس به جزایر اقیانوس آرام پا گذاشت و بال های خود را برای پرواز بر فراز رشته کوه های هیمالیا گشود.
اما این بار بعد زمان را شکافته است و به ده هزار سال قبل قدم نهاده است!

ناموجود

خرید بازی Far Cry Primal برای ایکس باکس وان-Xbox One

fc5-logo-banner-drop_shadow-v2_221097

به دنیای انسان های اولیه خوش آمدید دنیایی که انسان ها در سبد غذایی ماموت ها و ببر های دندان خنجری و گرگ ها جا دارند در اینجا باید جان بکنید که زنده بمانید.

f1

دیگر نه خبری از اسنایپ کردن از نوک قله هست نه از بارگذاری اسلحه نه اتوموبیل سواری نه قایق سواری…
هر چیزی که در فارکرای رشته کرده بودیم پنبه شد زیرا به زمان انسان های اولیه بازگشته ایم زمانی که سنگ و آتش شاید اوج تکنولوژی و پیشرفت انسان باشد.

 

81NbyvtBpyL._SL1500_

شما در نقشTakkar در عصر حجر در منطقه Oros  قرار میگیرید در ابتدای بازی قبیله تاکار مورد حمله قبیله ی دشمن قرار گرفته و نابود میشود و این شما هستید که باز باید قبیله خود را از نو بسیازید  و آن را  رهبری کنید وظیقه شما زنده ماندن است زیرا شما در دنیای فارکرای پریمال چالش هایی مانند جنگیدن با ماموت ها و ببرهای غول پیکر و قبلیه های دیگر را دارید و در این میان زنده ماندن وظیفه و تنها راه چاره شماست.

 

81JT9bRMWNL._SL1500_

در این راه باید با پیشروی سلاح های جدید و مهارت های تازه را چاشنی کار خود بکنید و این را بدانید تاکار یک استعداد و قدرت نهفته برای رام کردن حیوانات دارد شما میتوانید با رام کردن حیوانات در کالبد آنها به بازی بپردازید.همچنین در میان نبرد و  مخفی کاری میتوانید روی کمک آنها حساب کنید و به آنها برای کارایی بیشتر دستور بدهید.اهلی کردن حیوانات نیز یک شیوه ی خاص دارد شما باید ابتدا به آرامی به حیوانات نزدیک شده و برای آنها گوشت و غذا پرتاب کنید تا آنها را جذب خود کنید و سعی کنید با آنها دوست شوید که تا ابد به دوست وفادار شما تبدیل شوند.

81XM84D5h3L._SL1500_

هر کدام از این حیوانات به هنگام نبرد کارایی و استعداد خاص دارند مثلا جگوار به درد کارهای مخفی کاری میخورد و یک خرس مانند یک تانک عمل کرده و همه را از سر راه خود برمیدارد.حیوان دست آموز تاکار یک جغد است که شما میتوانید با رفتن در کالبد او بر فراز محیط بازی پرواز کنید و به بررسی دشمنان و سنگر دفاعی و راه نفوذ بگردید وحتی میتوانید به پای جغدتان بمب دودزا ببندید و بر سر دشمنان بیندازید.به راستی با این گرافیک چشم نواز پرواز بر فراز این سرزمین دیدنیست.

 

 Far-Cry-Primal_owl-recon

گیم پلی و سبک کنترل و منو های بازی دقیقا شبیه نسخه سوم و چهارم هستند با این تفاوت که دیگر شما اسلحه هایی مانند نیزه و تبر و تیر و کمان و… در اختیار خود دارید و این را بدانید این اسلحه ها قابل خریدن نیست شما باید از باقیمانده های محیط مانند چوب و سنگ و پوست حیوانات و چیز های دیگر این اسلحه و تجهیزات  را بسازید. وسایل شما نیز قابلیت ارتقا پیدا کردن را دارند.ساخت تله برای گرفتن حیوانات و دشمنان از بخش های مهیج بازی است و البته شاید مهیج ترین بخش بازی ماموت سواری و حتی خرس سواری باشد!

far-cry-primal-3

جالب است بدانید جزییات در این بازی نقش مهمی را ایفا میکند به گونه ای برای قبیله ها و انسان های اولیه زبان جدیدی اختراع شده است تا اتمسفر بازی گیرا باشد به گونه ای که شما پس از چند ساعت شاید کلمات این زبان جدید و جمله بندی ها را ناخود آگاه بیاموزید.

far-cry-primal-map

مطمئن باشید این گرافیک هنری و فنی فارکرای پریمال شما را به یک جوی خواهد برد که در هیچ گونه بازی ای قبلا تجربه نکرده اید جوی که همیشه دوست داشتیم در آن باشیم.سازنده

Ubisoft Montreal

ناشر

Ubisoft

پلتفورم

Microsoft Windows PlayStation 4 Xbox One

سبک

First Person Action اکشن اول شخص

حالت

Single Player تک نفره

درجه سنی

Mature 17 سال به بالا

تاریخ عرضه

23 فوریه 2016 (PS4,X1) 4 اسفند 1394 1 مارس 2016(PC) 11 اسفند 1394

( 1 نظر )