Dying Light The Following-The Enhanced Edition

برند:

بوسیله The Following سری داینگ لایت بزرگتر و ترسناک تر و مهیج تر شده است و بازی زامبی کشی و همراه پارکور را به یک مرحله بالاتر ارتقا داده است.

و حالا نسخه Enhanced Edition علاوه بر دارا بودن Dying Light اصلی دارای نسخه الحاقیThe Followingو تمامی DLC های دیگر  نیز بر روی دیسک میباشد.

خرید بازی Dying Light:The Following-The Enhanced Edition برای پلی استیشن 4-Playstation 4
بازم زامبی کشی…

DyingLight_LOGO_The_Following-black.0

مطمئنا این دیسک برای کسانی که میخواهند تازه وارد دنیای داینگ لایت شوند بهترین گزینه خواهد بود که شما علاوه بر نسخه اصلی , نسخه DLC با نام The Following را بر روی دیسک صاحب میشود و لازم است بدانید تمام DLC هایی که تا به الان برای Dying Light عرضه شده است در این دیسک نیز موجود میباشد لیست DLC ها:Be the Zombie multiplayer mode, the Cuisine&Cargo challenge missions, the Ultimate Survivor Bundle, The Bozak Horde game modeو …

و این را بدانید نسخه The Following همچین یک DLC ساده نخواهد بود و استدیو سازنده بر روی آن مدت ها کار کرده است.خط داستانی جدید و کلی ماموریت تازه و کاراکتر تازه و مپ جدید (به طوری که مپ این نسخه اندازه نسخه اصلی بازی است ) برای این DLC تعبیه شده است و لازم به ذکر است گرافیک و نورپردازی و گیم پلی و کنترل نیز پیشرفت های قابل توجهی نیز داشته اند.

در این نسخه شما یک جیپ کوچک (Buggy) دارید که میتوانید آن را کاملا شخصی سازی کنید و تا دلتان میخواهد بر روی آن اسلحه و لوازم مرگبار سوار کنید و داستان شخصیت کایل را دنبال کنید.
1798432 dyinglight_enhanced_edition_the_following Dying-Light-The-Following-–-Enhanced-Edition-revealed-with-new-trailer-620x350 followingfront maxresdefault ps4_dyinglightfollowingenhancedd

 

سازنده

Techland

ناشر

Warner Bros

پلتفورم

PC Xbox One PS4

سبک

First Person Action-Horror اکشن اول شخص-ترسناک

Mode

Single Player-Multiplayer تکنفره-چند نفره

تاریخ عرضه

9 فوریه 2016 20 بهمن 1394

( 6 نظر )