Battleborn

500,000 تومان

برند:

Borderlands نسل گذشته آنقدر خوب بود و آنقدر ویژگی های مختص خودش مثل Claptrap و آن همه اسلحه و آن طنر و آن دشمنای سایکو و آن گرافیک سل شید و… داشت که استدیو Gearbox به یکی از بزرگترین استدیو های حاضر تبدیل شد.
Battleborn بازی ای است که بعد از Borderlands Prequel در دست ساخت بوده است و قرار است مانند بوردرلندز این بار در سبک MOBA انقلابی کوچک بپا کند.

خرید بازی Battleborn برای  ایکس باکس وان-Xbox One
اولین موبای کنسولی…

Battleborn_Logo

داستان بازی در کهکشان ها و در آخرین سیاره ی باقیمانده رخ میدهد زیرا تمامی سیاره ها و ستاره های محل سکونت گونه و نژاد ها مختلف توسط Varelsi نابود شده است و تمامی نژاد ها به تنها سیاره باقی مانده مهاجرت کرده اند.
قبیله های مختلف بزرگترین قهرمانان خود را به میدان نبرد بتل بورن برای محافظت از آخرین سیاره فرستاده اند در این راه باید شما با استفاده از  تمامی مهارت خودو کاراکترتان وارد یکی از تاکتیکی ترین میدان های نبرد شوید..

سبک Multiplayer Online Battle Arena که به اختصار MOBA شناخته میشود چند سالی است با حضور Dota و League Of Legends و Heroes Of Storm و… بسیار شکوفا شده است و به همین دلیل است امسال یک موج بزرگی از این گونه بازی ها در حال شکل گیری است که با Battleborn شروع میشود و در ادامه Paragon و چند بازی دیگر را خواهیم داشت.

Battleborn

عادت کرده بودیم بازی های موبا را در قالب سبک استراتژی ببینیم اما بتل بورن این سبک را وارد به صورت شوتر اول شخص ارائه کرده است که هدف از ورود به بازی کشتن هیروهای تیم مقابل به منظور لول آپ شدن و برنده شدن است و مانند بازی های Dota شما در طول یک مسابقه (Match) یکی از 25 هیرو را انتخاب میکنید که هر کدام دارای یک سری مهارت و ویژگی و قدرت میباشند.

در ابتدای مسابقه لول این قهرمان 1 است و با پیشروی و کشتن دشمنان تجربه و امتیاز کسب میکنید که با آن در طول مسابقه میتوانید مهارت و قدرت و اسلحه های مختلف و قوی را بخرید و در نهایت لول خود را تا لول 10 بالا ببرید.

Battleborn_Incursion_FP_Deande_01

حالا که کمی با گیم پلی آشنا شدید بهتر است توضیحات دیگری بدهیم:
Match های بازی در قالب 5 به 5 است و که این 10 پلیر در سه حالت به مبارزه با یکدیگر میپردازند.حالت Meltdown  هدف انداختن Minion تیم در داخل یکی کوره مذاب در وسط نقشه برای کسب امتیاز است و دو تیم باید برای جلوگیری از این اتفاق تلاش کنند و در حالت Incursion  دو تیم 5 نفره دارای یک پایگاه هستند که مورد هجوم سربازانی میشوند که توسط هوش مصنوعی کنترل میشوند و باید از پایگاه خود در مقابل هوش مصنوعی محافظت کنندو علاوه بر این دفاع کردن باید نیم نگاهی به حمله کردن به پایگاه تیم 5 نفر مقابل نیز داشته باشند و آخرین حالت Devastation هدف تسخیر پایگاه ها و حفظ آنها است.

نکته ی مهم تمامی بازی های موبا کاراکتر ها یا قهرمانان قابل بازی آن هستند که باید بگوییم در بتل بورن شما 25 قهرمان را دارید که هر کدام دارای ویژگی خاص هستند مثلا Rath یک کاراکتر است که اسلحه اش شمشیر کاتانا است و بسیار سریع میباشد ولی در نبردها دوربرد و سنگین ضعیف است و یا Thorn بالعکس دختری است که با تیروکمان به مبارزه می آید و برای کشتن بی سر و صدا و از راه دور کاربرد دارد و یا Miko یک هیلر است که میتواند هم تیمی ها را مداوا کند و حمایت کننده ی تیم باشد.تمامی این کاراکتر ها یک سلسله مراتب در داخل هر مچ برای باز شدن دارند و کاراکتر رنک از لول 1 تا 10  برای باز شدن زره ها و لباس ها و مهارت های جدید در بیرون بازی هستند و یک Command Rank داریم که مربوط به پروفایل شخصی پلیرها برای باز کردن نشان ها و مدال ها میباشد.

لازم است بدانید برای تجربه این بازی نیاز به اتصال دائمی اینترنت دارید.

battleborn-heroes-in-battle-49674-1920x1080علاوه بر بخش چند نفره بتل بورن دارای بخش تکنفره و داستانی نیز میباشد.

بخش داستانی را میتوانید به صورت تکنفره و یا کوآپ به صورت 5 نفره با دوستانتان تجربه کنید که داستان در قالب همان Arena و بر اساس ماموریت های مختلف دنبال میشود.

battleborn.0.0

درست است مدتی است که بازی های چند نفره افت عجیبی داشته اند و بازی آنچنانی در این سبک عرضه نشده است اما بدانید بتل بورن تازه شروع طوفان این سبک در امسال خواهد بود.

سازنده

Gearbox Software

ناشر

2K Games

پلتفورم

Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One

سبک

FPS-multiplayer online battle arena

حالت

Single-player, multiplayer تک نفره , چند نفره

درجه سنی

Teen بالای 13 سال

تاریخ عرضه

3 می 2016 14 اردیبهشت 1395

500,000 تومان
( 0 نظر )