Batman Arkham Kinght

800,000 تومان

برند:

میگویند بتمن بر ترسش که خفاش ها بودند غلبه کرد و الان شوالیه شهر آرکام شده و شب ها همین خفاش بر فراز شهر دیده بان مردم است.
یکی از محبوب ترین سوپر هیرو های امروزی بتمن است که کمتر کسی را میتوان پیدا کرد که با داستان و تیپ و شخصیت او آشنایی نداشته باشد شخصیتی خاص با قوانین و سبک مبارزه خاص.

و حالا با Batman:Arkham Knight بر روی PS4,Xbox One , PC در خدمت شما هستیم.

 

بالاخره یکی از بزرگترین بازی های سال 2015 یعنی Batman Arkham Knight عرضه شد و طرفداران سینه چاک شوالیه تاریکی مشتاقانه به دنبال تجربه ی این عنوان هستند.

پس از مبارزه با جوکر در دو نسخه قبل این بار شهر آرکهام باز هدف اشخاص منفوری مثل Two-Face,Riddler,Harley Queen,Penguin,Scarecrow و… قرار گرفته است و این بار بتمن و کمیسر گوردون باید دوباره به کمک مردم آرکهام بیایند و در این عنوان شما واقعا داستان زیبا و گیرایی را تجربه خواهید کرد و واقعا آن شخصیت مرموز و جذاب بتمن را درک خواهید کرد.

گیم پلی بازی به لطف سخت افزار های جدید دچار یک جهش بزرگ شده است مبارزات هنوز به مانند قبل زیبا و نفس گیر و پر کشش است و شما قابلیت گشت و گذار در داخل شهر با بتموبیل (اتوموبیل ویژه بتمن) را خواهید داشت که همین المان جذابیت زیادی را به این عنوان اعطا کرده است. البته هنوزم که هنوزه شما قابلیت گشت و گذار بر فراز شهر با استفاده از تجهیزات و پرواز را خواهید داشت.مگر میشود آن حس زیبای پرواز را بر فراز شهر را در قالب بتمن را با چیزی عوض کرد؟!!….

جالب این است بدانید در این عنوان شما همراهی Nightwing,Catwoman,Robin را خواهید داشت که در بعضی از صحنه ها میتوانید در نقش آنها نیز بازی کنید.

مطمئنا دیدن فنون بتمن بر روی سیل عظیم دشمنان با استفاده از قدرت کنسول های نسل هشتمی دیدنی است و گرافیک و نورپردازی زیبا شهر آرکام را زیباتر از قبل به چشمان گیمر ها هدیه کرده است و صداپیشگی قوی این عنوان با بهره وری از هنرمندانه برتر شاخصی چون تروی بیکر و نولان نورث و جان نوبل و کوین کانروی و… استثنایی ظاهر شده است.

تصاویر بازی:

20150530014010!Batman_-_Arkham_Knight_gameplay_screenshot

mobilex610

1394852905-8

batman_arkham_knight.0.0

batman-arkham-knight

url

شناسه محصول: Batman Arkham Kinght X1 دسته: , برچسب: ,

این نسخه شامل DLC است

Region

,

800,000 تومان
( 3 نظر )