Sega L SG800 Mini 16bit

1,400,000 تومان

برند:

دسته: برچسب:

تجربه‌ی همزمانِ حس جذاب نوستالژی و حس لذت را می‌توان در کنسول‌های بازی سگا داشت. کنسول‌های سگا، یادآور هیجان دوران کودکی چندین نسل هستند و بی‌شک داشتن آن‌ها حتی در بزرگسالی هم لذت‌بخش است. خوشبختانه همچنان بازی‌های کنسول‌های سگا جذاب اند و از این رو برای برخی از کودکان امروزی هم می‌توانند تا حدی مناسب باشند. اما خبر خوب این است که کنسولی مدرن و باورنکردنی از سوی کمپانی‌ای حرفه‌ای به بازارهای جهانی عرضه شده که درعین داشتنِ 688 بازی سگا، اندازه‌ای در حد یک مموری‌فلش دارد.

این کنسول شامل یک قطعه‌ی کوچک است که به HDMI تلویزیون متصل می‌شود. در جعبه‌ی آن، 2 دسته‌ی سگا و یک کابل هم وجود دارند. قطعه‌ی کوچک را که به تلویزیون وصل کنید، خیلی سریع و بدون نیاز به انجام تنظیمات خاصی به 688 بازی دسترسی پیدا می‌کنید، بازی‌هایی که اکثرشان یادآور دوران خوش کودکی اند و همانطور که در بالا گفته شد، با آن‌ها حس جذاب نوستالژی و حس لذت را همزمان تجربه خواهید کرد.

خوشبختانه دسته‌ها کاملاً مشابه با دسته‌های سگا طراحی شده‌اند، اما خبر خوب این است که به‌صورت وایرلس به امولاتورِ HDMI که به تلویزیون وصل کرده‌اید متصل می‌شوند. تا 9 متر می‌توانید دسته‌ها را از تلویزیون دور کنید. همچنین دسته‌ها از طریق اتصال 2.4 گیگاهرتزی به قطعه‌ی HDMI متصل می‌شوند و بنابراین خبری از تأخیر و کُندی نخواهد بود و از اتصال پایدار آن‌ها لذت خواهید برد.

انرژی این دسته‌ها از طریق باتری‌های AAA تأمین می‌شود و خوشبختانه مصرف باتری دسته‌ها هم زیاد نیست. همچنین این دسته‌ها از لحاظ ساختار در وضعیتی مناسب هستند. کیفیت آن‌ها بهتر از کیفیت دسته‌های رایج کنسول‌های سگا است.

در مجموع از این کنسول کوچک و مینی نهایت لذت را با خانواده خواهید برد و بی‌شک حسی شیرین را با بازی‌های نوستالژیک این کنسول سگا تجربه خواهید کرد.

1,400,000 تومان
( 0 نظر )