Nintendo Switch – Animal Crossing: New Horizons Edition

برند:

طول عمر بیشتر باتری نسبت به نسخه قدیمی

نسخه جدید 6 ساعت
نسخه قدیمی 4 ساعت

کنسول Nintendo Switch علاوه بر افزایش قدرت گرافیکی توجه خاصی به بازی های چند نفره   دارد. فلسفه اساسی این کنسول بر نزدیک کردن افراد به هم دیگر استوار است. و بازی هایی که برای این کنسول طراحی می شوند  قابلیت بازی چند نفره حضوری را دارند یعنی شما می توانید با چند نفر از دوستانتان با هم بازی های این پلتفرم را تجربه کنید. چه در پارک باشید چه  در خانه شما باید با هم باشید !

 

با اینکه سوئیچ یک کنسول خانگی محسوب میشود، اما نینتندو با قرار دادن نمایشگری 6.2 اینچی با کیفیت HD و باتری 4300 میلی آمپری به شما این امکان را میدهد تا در صورت اشغال بودن تلویزیون و یا حتی بیرون از منزل امکان استفاده از این کنسول را داشته باشید. باتری این محصول حداقل 3 و حداکثر 6 ساعت بسته به حجم بارگزاری بازی این کنسول را روشن نگه میدارد. با تلویزیون نیز این کنسول توانایی تولید تصویر با کیفیت Full HD را خواهد داشت.

سوئیچ در کل از سه قسمت داک، صفحه نمایش و جوی کان تشکیل شده است. داک همان مرکز اصلی پردازش کنسول است که وظیفه رندرینگ و اجرای بازیها را بر عهده دارد. اگر مایل به بازی کردن با TV باشید، باید این قطعه را با کابل HDMI به تلویزیون خود متصل کرده، صفحه نمایش تبلت مانند کنسول را نیز داخل ان قرار دهید و با در دست گرفتن هر یک جوی کان ها در یک دست به بازی بپردازید

بخش اصلی نینتندو سوییچ شامل یک صفحه تبلت مانند می‌شود. همچنین دو کنترلر مجزا برای این کنسول درنظر گرفته شده که joy-con نام دارند و در کنار استفاده از آن‌ها به صورت مجزا، قابلیت اتصال به صفحه اصلی دستگاه را نیز دارا هستند.  با این کنسول به علاوه، می‌توانید آن‌ها را به یک گریپ مخصوص متصل کنید تا حس یک کنترلر معمولی را هنگام تجربه بازی‌های مختلف داشته باشید. نینتندو سوییچ از طریق یک داک مخصوص به صفحه‌نمایش یا تلویزیون شما متصل می‌شود و با قرار گرفتن در آن، حس یک کنسول خانگی را به شما منتقل می‌کند. اگرچه قابلیت حمل کنسول نینتندو سوییچ را خواهید داشت.

نکته قابل توجه در مورد این کنسول به کنترلرهای آن برمیگردد که جوی کان نام دارد، این کنترلرها می‌توانند به صورت جداگانه نیز استفاده شوند و محدودیتی در کاربرد آن‌ها وجود ندارد. حتی می‌توانید از آن‌ها به صورت جداگانه و بدون نیاز به استفاده از جفت دیگر نیز استفاده کنید؛ موضوعی که نینتندو سوییچ را به یک کنسول عالی برای انجام بازی‌های چندنفره  تبدیل خواهد کرد.

سوییچ در هنگام اتصال کنترلرهای جوی-کان (Joy-Con) در حدود ۲۴ سانتی‌متر عرض، ۱۰.۲ سانتی‌متر  طول و ۲.۸ سانی‌متر ضخامت دارد.

تا کنون 64 عنوان از استودیوهای مستقل برای نینتندو سوییچ معرفی شدند.

عرضه این کنسول هواداران نینتندو را به حدی سر ذوق آورد که رجی فیس ام،مدیرعامل شعبه آمریکا نینتندو، در همان ابتدای عرضه بیانیه ای صادر کرد و ابراز داشت:

روزی که کنسول جدیدی از خانواده نینتندو عرضه شود، روز مخصوصی به حساب می‌آید.