Xbox Wireless Controller – Forza Horizon 5 Limited Edition

2,550,000 تومان

برند:

سری جدید کنترلر بی سیم ایکس باکس طرح بازی Forza Horizon 5 که تولید کننده آن Microsoft می باشد، به راحتی به تمام مدل‌های Xbox One و کنسول‌های Xbox Series سینک می‌شود و با استفاده از بلوتوث به ویندوز 10 و اندروید نیز وصل می‌شود.

خرید دسته ایکس باکس Forza Horizon 5

این کنترلر دارای دکمه D-Pad می باشد و باعث می شود که کنترل بهتری روی بازی ها و مخصوصا بازی های مبارزه ای داشته باشید. دکمه های کنترلر زبر هستند و باعث می شود دست شما از روی دکمه ها لیز نخورد و تسلط بهتر روی بازی داشته باشید.کنترلر یک دکمه اختصاصی برای اسکرین شات یا گرفتن کلیپ بازی دارد، که در میانه کنترلر بین دو دکمه Menu و View و زیر دکمه Home می باشد.

بازی Forza Horizon 5

کنترلر جديد و محدود ايکس‌ باکس داراي يک طرح روشن و شگفت انگيز است. تا با حال و هوای بازی Forza Horizon 5 مطابقت داشته باشد.صفحه‌ ی جلويي زرد شفاف با يک رنگ اسپری مانند، پوشيده شده است. رنگ‌ های آبی و صورتی بر روی دکمه‌ ها، آنالوگ استيک‌ ها و تريگرهای اصلی استفاده شده‌اند، در حالی که دکمه های پشت و بامپر سفيد هستند تا روشنايي قسمت جلويي را جبران کنند.همچنين دستگير‌ه‌ های مشکي به شما برای در دست گرفتن کنترلر ايکس‌ باکس کمک مي‌کنند.

خرید کنترلر ایکس باکس - سری جدید - طرح بازی Forza Horizon 5

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Xbox Wireless Controller – Forza Horizon 5 Limited Edition”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.