Backbone One PlayStation Edition

4,000,000 تومان

برند:

مدل:

گیم پد موبایل

تولیدکننده:

Backbone

اتصال از پورت لایتنینگ

دارای پورت لایتنینگ و جک 3.5 میلی‌متری

مخصوص بازی‌های موبایل و بازی‌های PS Remote، GeForce Now و Luna

سازگار با مدل‌های جدید آیفون

دسته بازی بک بن Backbone نسخه PlayStation Edition برای iPhone با الهام از ظاهر PS DualSense تولید می شود و می تواند تجربه بهتری از بازی کردن با iPhone را در اختیار شما قرار دهد. برای این که از دسته بازی بک بن Backbone نسخه PlayStation Edition برای iPhone استفاده کنید، باید از نرم افزار PS Remote Play استفاده کرده و در این صورت دسته به iPhone شما متصل شده و قادر خواهید بود که بازی های PlayStation را در هر مکان به راحتی بازی کنید و به این منظور تنها به موبایل آیفون خود نیاز خواهید داشت.
دسته بازی بک بن Backbone نسخه PlayStation Edition برای Iphone

ویژگی های شاخص دسته بازی بک بن Backbone نسخه PlayStation Edition برای iPhone
دسته بازی بک بن Backbone نسخه PlayStation Edition برای iPhone با وجود طراحی بی نقصی که دارد بسیار شناخته شده بوده و از این روی بسیار مورد توجه گیمرهای iPhone قرار گرفته است. از مهم ترین ویژگی های شاخص قابل بیان برای دسته بازی بک بن Backbone نسخه PlayStation Edition برای iPhone اتصال با کمترین میزان تاخیر است. در واقع همین ویژگی باعث می شود که گیمر بتواند در بازی های شوتر و سایر بازی هایی که عملکرد همزمان با تصویر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، بهترین بازی را داشته باشد. از سوی دیگر دسته بازی بک بن Backbone نسخه PlayStation Edition برای iPhone با ویژگی مناسب سازگاری با بسیاری از بازی هایی که از آن استفاده می کنند در بازار عرضه شده است و شما می توانید با استفاده از آن تصویر برداری و یا ثبت ویدیو کلیپ از بازی ها را انجام دهید. از سوی دیگر برخورداری از جک 3.5 میلی متری صدا در کنار امکان شارژ در زمان بازی کردن، دسته بازی بک بن Backbone نسخه PlayStation Edition برای iPhone به یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما تبدیل شده است.

دسته بازی بک بن Backbone نسخه PlayStation Edition برای Iphone

توجه: قبل از خرید این گیم پد برای بازی مورد علاقه‌تان، مطمئن شوید که بازی مورد نظر از گیم پد پشتیبانی می‌کند.

گیم پد Backbone One شباهت زیادی به دوال سنس دارد و دارای دکمه‌های اصلی پلی استیشن، دو عدد آنالوگ، دکمه‌های تریگر و دکمه‌ Creat مانند دوال سنس است. عملکرد این گیم پد مانند دوال سنس است و آنالوگ‌ها و دکمه‌های آن، سرعت و دقت دوال سنس را تداعی می‌کنند.

دسته بازی بک بن Backbone نسخه PlayStation Edition برای Iphone

گیم پد Backbone One علاوه بر اپلیکیشن PS Remote، با سرویس‌های ابری GeForce Now و Luna نیز کاملا سازگار است و می‌توانید از بازی‌های سرویس‌های ابری لذت ببرید. این گیم پد با یک کانکتور لایتنینگ به آیفون وصل می‌شود و دارای یک پورت لایتنینگ برای شارژ آیفون هنگام بازی و یک جک 3.5 میلی‌متری برای اتصال هدست است.

گیم پد Backbone One برای تجربه بازی‌های سرویس ابری پلی استیشن ساخته شده است. این گیم پد با بازی‌های پلی استیشن 4 و 5 که از طریق سرویس ابری قابل بازی هستند، کاملا سازگار است و بهترین گیم پد برای تجربه بازی‌های پلی استیشن روی آیفون است. لازم به ذکر است که برای استفاده از سرویس ابری پلی استیشن باید اشتراک پلاس داشته باشید.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Backbone One PlayStation Edition”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4,000,000 تومان
( 0 نظر )