PlayStation Gold Wireless Stereo Headset 2.0

برند:

با اطمینان تجربه صدای 7.1 مجازی بر روی کنسول PS4 بسیار جذاب و هیجان انگیز میباشد و اگر میخواهید از این قابلیت کنسول PS4 بر روی هدست استفاده کنید باید یکی از دو هدست رسمی کمپانی سونی را تهیه کنید.

هدست گلد بر روی PC/PS4 با استفاده از یک دانگل قابل استفاده است و حتی میتوانید با استفاده از جک 3.5 میلیمتری که در جعبه آن تعبیه شده است بر روی تمامی وسایل پخش مانند تلفن همراه و آیپاد و… نیز از آن به صورت با سیم استفاده کنید.در درون جعبه هدست یک کیسه بسیار شکیل با طراحی خاص برند Playstaion برای حمل نقل متعلاقات آن تعبیه شده است.این هدست بسیار سبک و به صورت تاشو میباشد که هم حمل و نقل را آسان میکند و هم در استفاده های طولانی مدت نه موجب سر درد و نه گوش درد میشود و نه وزن بالای آن موجب میشود تا بعد از مدتی آن را بی استفاده رها کنید زیرا حتما با هزینه ی کمی در قبال این محصول میکتید یک آیتم با کیفیت را از آن خود میکنید که با هر بار شارژ میتوانید تا 6 ساعت لذت ببرید.

برای اینکه تجربه بهتری روی PS4 از آن داشته باشید پیشنهاد میشود که نرم افزار Headset Companion App را از PSN دانلود کنید و روی کنسولتان از قابلیت های ویژه این محصول استفاده بهتری بکنید.

 

یکی از هدست های رسمی کمپانی بزرگت Sony که برای کنسول قدرتمند PS4 عرضه شده است که تجربه صدای 7.1 مجازی را برای دارندگان PS4 به ارمغان می آورد.
نسخه دوم با امکاناتی کاملتر که توسط کمپانی عرضه شده است که قابل استفاده بر روی PS3-PS4-PSP و انواع گوشی موبایل و پخش کننده ها میباشد.

( 19 نظر )