Dualshock 4 Black Slim

2,700,000 تومان

برند:

دسته بازی کنسول بازی سونی پلی استیشن  (Sony PlayStation 4) که با نام تجاری DualShock 4  شناخته می شود راه ارتباطی گیمر و کنسول بازی است.

ارتباط از طریق بلوتوث بین دسته بازی و کنسول بر قرار است و داخل دسته نیز مانند نسل قبلی خود موتور ویبره برای لرزش دسته بازی در زمان های مشخص با استتفاده از ارتباط دو طرفه با دستگاه پلی استیشن بر قرار می باشد که لذت بازی را دو چندان می نماید.

جنس دسته از پلاستیک فشرده و بسیار مقاوم می باشد.

کیفیت دکمه ها خوب و مانند سایر دسته های بازی سونی در مدل های پیشین قابلیت استفاده مکرر را دارا است.

ویژگی به اشتراک گذاری ویدئو و بخش های مهم بازی از طریق این دسته ممکن و یکی از بخش های هیجان آور آن می باشد.

امکان اتصال هدفون  / هدست به دسته و افزایش کیفیت و لذت شنیدن افکت های صوتی نیز از دیگر آپشن های DualShock 4 Wireless Controller می باشد.

در وسط این دسته یک تاچ پد یا به عبارتی صفحه لمسی قرار دارد که در برخی از موقعیت ها و بازی های پر کاربرد می باشد.

وزن دسته بازی  210 گرم و به نسبت ابعاد 16.2×5.2×9.8 سانتی متری و همچنین وجود اجزاع پیچیده مکانیکی داخلی از جمله موتور لرزش و باتری داخلی وزنی قابل قبول است.

نظر به ارتباط بی سیم DualShock 4 Controller با Sony PS4 Console نیاز به شارژر باتری لیتیوم داخلی دسته بازی وجود دارد که در صورت خالی بودن آن با استفاده از درگاه Micro USB مدت تقریبی 120 دقیقه در دمای 10 الی 30 درجه سانتی گراد می باشد که البته بهترین دمای استفاده و نگهداری از دسته و خود کنسول بازی محدوده دمایی ذکر شده است.

برای شارژ دسته پلی استیشن باید از کابل USB  به Micro USB که داخل جعبه پلی استیشن وجود داره استفاده شود. یاد آور می شویم که در جعبه دسته اضافه کابل شارژ وجود ندارد.

برای شارژ می توان از درگاه یو اس بی روی پلی استیشن و یا شارژر های مجهز به خروجی USB استفاده نمود که بسته به شدت جریان و توان شارژر ممکن است مدت شارژ نیز تغییر یابد.

در حالت شارژ دسته پلی استیشن توسط خود دستگاه در صورتی که دستگاه روشن باشه عمل شارژ بدون مشکل انجام میشه ولی در صورت نیاز به شارژ باتری دسته در حالت استند بای و آماده بکار دستگاه باید در منو Playstation در قیمت Power Save Setting  گزینه Set Features Available in Rest Mode را فعال و سپس گزینه Supply Power to USB Pots را فعال نمایید تا جریان  برق در پورت یو اس بی در زمان استند بای نیز برقرار باشد و بتوان Controller  را شارژ نمود.

 

color

, , ,

2,700,000 تومان
( 6 نظر )