Logitech G29 Driving Force Racing Wheel

8,300,000 تومان

برند:

91e3abad-2c51-413d-a0d9-fc30b27799bc._CB302509117__SL300__

اگر فکر میکنید اینجا برای نبستن کمربند جریمه نخواهید شد درست فکر کردید اما فکر نکنید بقیه چیزهای رانندگی هم با این فرمان به همین سادگی است با 2 موتوری که لاجیتک برای فیدبک(بازخورد)این فرمان در نظر گرفته است تمامی مهارت های رانندگی را زنده تر تجربه خواهید کرد.

قطعا چهره ی شما برای بار اول که با 70-80 تا سرعت در رالی میخواهید دست و پای خود را با فرمان و پدال و چرخش و فیدبک این فرمان هماهنگ کنید دیدنی است آنقدر این حس واقعی است که رانندگی واقعی شما هم تقویت میشود و وارد چالش های جدید رانندگی خواهید شد.

مطمئن باشید بعد از تجربه بازی با این تجهیزات دیگر حالتان از بازی کردن عناوین ریسینگ با دسته بهم میخورد.

شناسه محصول: Logitech G29 Driving Force Racing Wheel دسته: ,


دارای پدال‌های گاز، ترمز و کلاچ که میتوانید به راحتی کلاچ بگیرید و دنده عوض کنید و گاز بدهید و سر پیچ ها ترمز کنید و سیستم ترمز نسبت به مدل های قبلی بهینه تر شده است و به مانند واقعیت نسبت به سطح جاده عکس العمل نشان میدهد

فرمان با استفاده از دو موتور قابلیت انتقال فشار مجازی چرخ‌ها نسبت به وضعیت جاده به راننده است و این فرمان نیز دارای 900 درجه چرخش میباشد.

دارای D-Pad و کلید های کنترلر پلی استین و ابزاری برای تنظیم درجه پدال ها و فرمان


امکان نصب آسان و سریع روی روی میز و صندلی های مختلف,سطح فرمان با چرم دست دوز برای حس عمیق رانندگی پوشانده شده است و سطح پدال ها از فولاد که باعث میشود پاهایتان نیز زود به آنها عادت کنند.

سازگار با کنسول های Playstation 4 و Playstation 3

 

 

 

محتویات جعبه:

فرمان

پدال ها

منبع تغذیه

راهنما استفاده کنندگان

 

سازنده:

Loghitech

8,300,000 تومان
( 3 نظر )