Nintendo Switch Pro Controller Splatoon 3

3,400,000 تومان

برند:

مدل:

Pro Controller – Splatoon 3 Edition

تولیدکننده:

Nintendo

قابل اتصال با بلوتوث و کابل USB-C

دارای سنسور حرکتی و NFC

سازگار با نینتندو سوییچ و ویندوز

اگر از طرفداران سری بازی Splatoon باشید قطعا عاشق طراحی زیبای این کنترلر نینتندو سوییچ splatoon 3 حرفه ای می شوید. کنترلر نینتندو سوییچ splatoon 3 توسط شرکت نینتندو و با کیفیت بالا ساخته شده است.گریپ ها و بدنه های دسته بازی نینتندو به گونه ساخته شده که در هنگام استفاده طولانی از دست ها به صورت تصادقی سر نخورد و نیافتد.

کنترلر نینتندو سوییچ splatoon 3

کنترلر حرفه ای مدل Splatoon 3 نینتندو تمام ویژگی های جوی کان های کنسول از جمله حسگر های حرکتی HD Rumble برای حس واقعی تر و بیشتر در دنیای بازی غرق شوید. همچنین حسگر NFC برای استفاده سیستم Amiibo که در بعضی از بازی ها آیتم‌های ویژه ای باز می کند.

می توان گفت تنها تفاوت اصلی کنترلر حرفه ای نینتندو نسبت به جوی کان ها دارای یک صفحه کنترل مانند سیستم قبلی است. کنترلر حرفه ای نینتندو شامل دو محرک خطی که هر کدام دارای قابلیت حسگر حرکتی HD Rumble و مشابه جوی کان ها عمل می کنند.

کنترلر نینتندو سوییچ مدل splatoon 3

می توانید با ضربه زدن روی نقطه لمسی NFC برای فعال سازی amiibo در کنترلر حرفه ای Splatoon 3 استفاده کنید. یک کابل USB از نوع تایپ C برای شارژ کنترلر قرار داده شده است. همچنین باتری های کنترلر تا 40 ساعت عمر می کند تا با خیال راحت بازی کنید.

3,400,000 تومان
( 0 نظر )