کیس محافظتی هفت کاره VGBUS مدل GNSOA-VGB100 برای Nintendo Switch OLED – فیروزه ای

برند:

مدل:

کیف سوییچ OLED

تولیدکننده:

VGBUS

 

ضد ضربه، جریان برق، رطوبت و خط و خش

 

شامل قاب ضدضربه و محافظ صفحه

 

دارای چهار عدد روکش آنالوگ

 

فضای کافی برای هشت کارتریج بازی

کیس محافظتی هفت کاره نینتندو سوییچ اولد، وسیله‌ای ضروری و کارآمد برای حمل کنسول نینتندو سوییچ اولد است و شامل لوازم جانبی مورد نیاز شما برای به همراه داشتن این کنسول دستی، بدون نگرانی بابت آسیب رسیدن به آن می‌شود.

کیس نینتندو سوییچ اولد شامل هشت فضای تعبیه شده برای کارتریج بازی است و همچنین دارای فضای کافی برای کابل شارژ، هدفون و پاوربانک یا شارژر است.

بدنه این کیس از پلاستیک ضدضربه EVA ساخته شده است و از کنسول شما در برابر سقوط از ارتفاعات کم، جریان برق، رطوبت و گرد و غبار محافظت می‌کند. داخل این کیس از پارچه نرم ساخته شده است و روی صفحه نمایشگر کنسول خط و خش نمی‌اندازد. این محصول، همچنین شامل یک قاب ضدضربه کریستالی شفاف، یک محافظ صفحه ضد خط خوردگی و خراشیدگی و چهار عدد روکش آنالوگ است.

ویژگی ها: ساخته شده از پلاستیک ضدضربه EVA و مقاوم در برابر ضربه، جریان برق، رطوبت و خط و خش، حمل کنسول نینتندو سوییچ به همراه لوازم جانبی آن، شامل قاب ضدضربه کریستالی شفاف و محافظ صفحه ضدضربه، خط خوردگی و خراشیدگی، دارای چهار عدد روکش آنالوگ، دارای فضای کافی برای کابل شارژ، هدفون و پاوربانک یا شارژر، فضای کافی برای هشت کارتریج بازی

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “کیس محافظتی هفت کاره VGBUS مدل GNSOA-VGB100 برای Nintendo Switch OLED – فیروزه ای”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.