فروشگاه گیم پلی ایران

روش های پرداخت

1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

کاربران عزیز میتوانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بیت پی هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.
هزینه ارسال نیز هنگام پرداخت اینترنتی محاسبه خواهد شد.

– چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند.  هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

1- شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

3- کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

4- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

2- پرداخت درب محل تحویل(شهر تهران)

به کاربران محترم تهرانی توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند.به همین منظور شما باید سفارش خود را تلفنی با راه های تماس با پشتیبانی فروشگاه ثبت کرده و یا هنگام ثبت سفارش اینترنتی گزینه پرداخت درب محل مخصوص تهران را انتخاب نمایند و پس از رسیدن کالا بوسیله پیک موتوری هزینه کالا و ارسال را به پیک موتوری به صورت نقدی یا از طریق دستگاه کارتخوان سیار واریز فرمایند.
لازم به ذکر است این سیستم فقط مختص عزیزان شهر تهران میباشد و مشتریان محترم شهرستان ها باید از سیستم پرداخت اینترنتی و یا کارت به کارت استفاده کنند.

3- پرداخت کارت به کارت یا واریز به شماره حساب

همچنبن کاربران میتوانند از طریق شماره کارت‌ و شماره حساب قید شده نسبت به پرداخت اقدام نمایند. در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد لازم است پس از پرداخت شماره پیگیری پرداخت را به پشتیبانی فروشگاه اطلاع دهید.

شماره کارت:

6221061073419980

بانک پارسیان به نام حسام حسینی

 شماره حساب:
80015986223
بانک پارسیان به نام حسام حسینی