فروشگاه گیم پلی ایران

روش های ارسال

یکی از اهداف فروشگاه گیم پلی ایران ارسال سریع و سالم محصول به دست مشتریان عزیز میباشد به همین منظور سه روش ارسال ایمن را در نظر گرفته ایم:
1-پیک موتوری(مخصوص عزیزان تهرانی)

motorcycle icon
برای عزیزانی که در شهر تهران هستند مناسب ترین و سریع ترین نوع ارسال سفارش بوسیله پیک موتوری میباشد.

-مدت زمان تحویل یک الی سه ساعت میباشد.

-سفارش هایی که تا ساعت 8 بعد از ظهر هر روز ثبت شوند همان روز ارسال خواهند شد.

-هزینه پیک برای شما عزیزان به صورت یکسان میباشد فرق ندارد که شما کدام منطقه ی تهران تشریف داشته باشید و هزینه پیک برای شما 17 هزار تومان در نظر گرفته شده است که جدا از هزینه محصول از شما دریافت میشود.
-ارسال از طریق پیک همه روزه  از ساعت 11 صبح الی 8 بعد از ظهر انجام میگیرد.

-سفارش های پرداخت درب محل نیز بوسیله پیک موتوری برای تهران انجام میشود برای اطلاعات بیشتر به روش های پرداخت مراجعه فرمایید.

2- تیپاکس:

برای عزیزانی که خارج از شهر تهران هستند و در مراکز استانها حضور دارند بهترین گزینه ارسال محصول حساب میشود
تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد.
سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند.
مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.
پس از پردازش سفارش و تحویل آن به تیپاکس، پس از آن زمان ارسال در بیش از 80 شهر که تک مسیره هستند به طور معمول 24 ساعته است.
سرویس‌دهی تیپاکس در شهرهایی که دومسیره یا راه دور هستند، معمولاً در تا 48الی 72 ساعت انجام می‌شود.
سفارشهایی که با تیپاکس ثبت میشود از روز شنبه تا چهارشنبه قبل از ساعت 17 عصر باشد در همان روز محصول به مرکز تیپاکس در تهران جهت ارسال تحویل داده میشود در غیر اینصورت اگر بعد از زمان ذکر شده سفارش شما دوست عزیز ثبت شود به روز بعد موکول خواهد شد. برای روز پنجشنبه این خدمت قبل از ساعت 12 ظهر صورت میگیرد وگرنه ارسال به روز شنبه موکول میشود
شهرهایی که دارای دفتر تیپاکس میباشد به شرح زیر است(شهرهایی که راه دور یا دو مسیر هستند با علامت ستاره قبل از نام شهر مشخص میشود)
*بوشهر-*بندرعباس-*بجنورد-بروجرد-بابلسر-بابل-*ایلام-اهواز-انزلی-اصفهان-ارومیه-اردبیل-اراک-*اسلام آباد-اسد آباد-اردکان-ابهر-آستارا-رامسر-درود-دزفول-دامغان-خمین-*خرمشهر-خرم آباد-چالوس-*جیرفت-*جهرم-جاجرود-تنکابن-*تربت حیدریه-تبریز-تالش-تاکستان-*بیرجند-بهشهر-سنندج-*سناباد-سمنان-سبزوار-ساوه-ساری-رودبار-رودسر-رفسنجان-رشت-*فسا-شیراز-شهریار-شهر صنعتی البرز-شهر ری-شهررضا-شوشتر-شاهین شهر-شاهرود-مشهد-مرودشت-مراغه-لنگرود-*لار-لاهیجان-گنبد-گناباد-گرگان-*کیش-کرمانشاه-کرمان-کرج-کاشان-*کازرون-قوچان-قم-قزوین-قروه-قائمشهر-فومن-یزد-*یاسوج-همدان-ورامین-نیشابود-نهاوند-نجف آباد-میبد-مهاباد-میاندوآب-ملایر
کل هزینه ارسال از طریق تیپاکس به عهده مشتری میباشد که درب منزل میشود یعنی شما فقط هزینه محصول را از سایت پرداخت میکنید و هزینه ارسال را درب منزل پرداخت میکنید که حدود 16 الی 18 هزارتومان برای بازی و کنسول و لوازم جانبی میباشد.
-شماره بارنامه تیپاکس برای پیگیری از طریق ایمیل ارسال میشود.

3-پست پیشتاز :

2216343_601
برای پست سفارشاتی که در روزهای شنبه الی پنج شنبه قبل از ساعت 13 ثبت میشود در همان روز محصول تحویل اداره پست داده خواهد شد در غیر اینصورت به فردا موکول داده خواهد شد
-هزینه پست برای تمامی محصولات با توجه به وزن و بسته بندی آنها 15 هزار تومان است که هنگام تسویه حساب برای شما نمایش داده میشود.
-سفارشاتی که با پست ثبت میشود بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 الی 72 ساعت طول خواهد کشید
-کد رهگیری سفارشات پستی از طریق ایمیل برای شما ارسال میشود
-در صورتی که منتظر دریافت محصول از طریق پست هستید میتوانید سفارش خود را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر  با داشتن کده رهگیری پیگیری کنید
http://itemtracking.post.ir

Save

Save