,

Pokémon Sword and Pokémon Shield Double Pack


تاریخ انتشار : 24 آبان 1398
سازنده: Game Freak
ناشر:Nintendo
ژانر: بازی ویدئویی نقش‌آفرینی
پلتفرم ها: نینتندو سوئیچ
رده سنی: بالای 7 سال
حالت: تک نفره – چند نفره

داستان بازی در دنیای Galar جریان دارد. این سرزمین بسیار زیبا که در واقع از بریتانیا الهام گرفته شده است، شامل محیط‌های متنوعی نظیر شهر‌های صنعتی، جنگل‌های سرسبز، کوهستان‌های برفی و روستا‌های زیبا می‌شود. در سرزمین Galar، انسان‌ها و پوکمون‌ها با یکدیگر زندگی کرده و برای پیشرفت صنعت تلاش می‌کنند. مثل همیشه، شما باید با رفتن به باشگاه‌های (Gyms) مختلف این منطقه، با افراد دیگر مسابقه داده و برای بدست آوردن عنوان قهرمان تلاش کنید.

در این سری از بازی Pokemon، شما دارای دو سلاح هستید، که یکی سپر و دیگری شمشیر است، سلاح ها شباهت بسیار زیادی به گرگ دارند؛ دیگر ویژگی این بازی می توان به اضافه شدن بخش Dynamax اشاره کرد که جذابیت فراوانی را به بازی افزوده است، در این بخش Pokemon ها اندازه و قدرتشان چند برابر می شود و به جنگ می پردازند، البته پس از گذشت چند ثانیه دوباره به حالت اول برمیگردد.

در این سری از بازی، چند دشمن جدید و Pokemon جدید اضافه شده است که این اقدام سازندگان را به دلیل ایجاد تنوع در بازی حساب کرد، در گیم پلی بازی می توانید شخصیت های جدید را مشاهده کنید، علاوه بر اضافه شدن شخصیت ها می توان به اضافه شدن استادیوم، مناطق و سبک جدید اشاره کرد.

دسته: ,

بر اساس 0 ​​بازبینی

0.0 مجموعا
0
0
0
0
0

اولین نفری باشید که برای “Pokémon Sword and Pokémon Shield Double Pack”نظر میدهید.

هنوز هیچ نقدی نشده است.