,

Vampyr


تاریخ انتشار : 15 خرداد 1397
توسعه دهنده: Dontnod Entertainment
ناشر: Focus Home Interactive
ژانر: نقش‌آفرینی اکشن
پلتفرم ها: PlayStation 4,  Xbox One, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 18 سال
حالت: تک نفره

995,000 تومان

Vampyr یک بازی ویدئویی در سبک Action role-playing game است که توسط شرکت فرانسوی Dontnod Entertainment ساخته شده و بوسیله شرکت Focus Home Interactive و برگرفته از همه‌گیری آنفلوآنزای اسپانیایی مربوط به سال ۱۹۱۸ منتشر شده‌است. این بازی در ژوئن ۲۰۱۸ برای Microsoft Windows, PlayStation 4 & Xbox One در دسترس قرار گرفت.

داستان بازی درباره دکتری خون‌آشام به نام جاناتان رید است که باید با شرایط نامیرایی خود دست و پنجه نرم کند. دکتر جاناتان رید در واقعه‌ ای ناگهانی توسط یکی از بیمارانش گاز گرفته شده و تبدیل به یک خون‌آشام می‌شود. او باید با دو وضعیت مختلف همچون درمان کردن بیماران و سوگندنامه بقراط پزشکی‌اش، و از طرف دیگر، جنبه تازه خون‌آشامی و طبیعت تشنه به خون خود کنار بیاید.

بازیکنان برای به اتمام رساندن بازی، هیچ نیازی به کشتن افراد ندارند. از محاوره و گفتگوهای شاخه‌ای می‌توان برای شکار قربانیان به منظور تغذیه از آن‌ها استفاده کرد، که باعث ارتقای درجه تجربه، قدرت و توانایی‌های شخصیت اصلی بازی خواهد شد. سلاح‌های سرد و دوربرد نیز برای مقابله با دشمنان در طی بازی در اختیار بازیکن قرار دارد.

در بازی VAMPYR در بخش هنری، شاهد تصویری عالی و فوق العاده از شهر لندن در سال ۱۹۱۸ با فضایی ترکیبی از واقعیت و تخیل هستیم. فضاسازی، شخصیت ها و مراحل بازی در سطح بسیار باکیفیتی هستند و تصویر یک لندن بسیار سیاه، تاریک و مریض دقیقا مناسب با اتمسفر بازی، هیجان آن را دوچندان می کند.

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,
Region