,

Red Faction Guerrilla


330,000 تومان

بازی Red Faction Guerrilla (ارتش سرخ: پارتیزان‌ها) یک بازی ویدئویی تیراندازی سوم شخص جهان‌آزاد است که توسط شرکت وولیشن ساخته و توسط تی‌اچ‌کیو منتشر شده ‌است. این بازی در ژوئن ۲۰۰۹ برای ایکس‌باکس ۳۶۰ و پلی‌استیشن ۳ و در سپتامبر ۲۰۰۹ برای ویندوز منتشر گردید. پارتیزان‌ها نسخه سوم از سری ارتش سرخ است.

ورژن جدید بازی Red Faction: Guerrilla دارای ویژگی‌های خاصی همچون پشتیبانی از DirectX 11 است و همچنین در کنار آن از Steam Trading Card نیز پشتیبانی خواهد کرد. به علاوه اضافه شدن شش نقشه جدید به بخش Wrecking Crew و چندین تغییرات دیگر همراه با انتقال به Steam Works از دیگر ویژگی‌های این نسخه است.

در این بازی، بازیکن در نقش یک پارتیزان با نام Alec Mason ظاهر می‌شود که با کمک گروه «ارتش سرخ» (Red Faction) قصد براندازی و برهم ریختن نیروی دفاعی کره زمین بر روی مریخ را دارند. بازی در ژانر زیبا و مهیج اکشن سوم شخص ساخته شده‌است و بر خلاف دو نسخه پیشین بازی که اول شخص شلیک کننده بود، نوآوری منحصر خود را داشته‌است. گرافیک عالی بازی در کنار داستان مهیجش از ویژگی‌های خوب آن است و بازی توانسته نمره عالی منتقدان را از سایت‌های مطرح نقد بازی دنیا از آن خود کند.

وقایع RF3 حدود ۵۰ سال بعد از RF2 به وقوع می پیوندد. الک میسون (Alec Mason) شخصیت اصلی بازی بعد از فوت پدرش به مریخ سفر می کند تا با برادر خود زندگی جدیدی را آغاز کند. نیروی دفاعی زمین (Earth Defense Force) که گروه اصلی دو قسمت اول RF بودند؛ اکنون به دشمنان اصلی مردم مریخ تبدیل شده‌اند و برای به دست آوردن انرژی و منابع مریخ دست به هرکاری می‌زنند. نیروهای دفاعی زمین در همان ابتدا برادر الک را می‌کشند؛ ولی الک به کمک نیروهای Red Faction نجات پیدا می‌کند و حالا هدفش انتقام خون برادر و باز پس‌گیری مریخ از دست نیروی دفاعی زمین است.

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,