,

PES 2018 Steelbook Edition


اگر بخوایم سری به آرشیو نوستالژی گیم در ایران بزنیم قاعدتا یک برگه ی ضخیم و پررنگ فوتبال 99 خواهد بود.
از همون سال ها Winning Eleven که بعد ها نامش Pro Evolution Soccer تغییر پیدا کرد میرسیم.

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

این بار باز هم کونامی با PES قصد دارد قدم های خود را بزرگتر و سریعتر برای ساخت یک تجربه ی لذت بخش در مستطیل سبز بردارد تا برای همه ی شما یک خاطره ی زیباتر و بیادماندنی تر را فراهم آورد و اولین کار که قصد درست این سازنده و این بازی را نشان میدهد لیسانس شدن بهتر و بیشتر تیم ها است یعنی بزرگترین مشکل PES کمی کمرنگ تر شده است.

فرای همه ی این نکات گیم پلی و هسته ی اصلی بازی هم دچار تغییرات بهینه ای شده است و سعی کرده است تمامی نکات قوت قدیم جلوه ی بهتر و نمایان تری به خود بگیرد و تمامی نکات منفی مانند سیستم داوری و انیمیشن ها و فضای استادیوم نیز بهبود یابد تا یک فوتبال استاندارد را به ارمغان بیاورد و رقیب بزرگی مثل فیفا را تهدید کند.
همچنین روند و سرعت بازی نیز بهبود یافته است و حرکات بدنی و فیزیکی هم نکته ی جالب دیگری است.

گرافیک و جلوه های بصری و مخصوصا نورپردازی ها و مدل سازی ها نیز در مسیر پیشرفت نیز قرار گرفته اند و دیدن استادیوم های نیوم کمپ و سیگنال آدونا پارک و حتی تتوهای بازیکنانی مثل مارک رویس ما را حیرت زده کرده است.
اما از حالت های جدید بازی هم نباید غافل شویم Co-Op آنلاین و حالت 3 به 3 آنلاین هم از تجریبات جدید این نسخه است که باعث میشود یک سال دیگر خستگی و دلتنگی و ناراحتی خود را با دو دست بازی کردن این عنوان فراموش کنیم.

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

بر اساس 1 ​​بازبینی

0.0 مجموعا
0
0
0
0
0

افزودن نقد و بررسی

  1. آرمان

    سلام، این نسخه ریجن چند هست؟
    و اینکه تعداد بخوام تخفیف هم داره؟

    آرمان